Alpin Stili Hatemoğlu ( Alp Navruz )

Alp Navruz Hatemoğlu

Elimi Bırakma ” dizisinin yakışıklı, karizmatik başrol oyuncusu Alp Navruz , ülkemizin en köklü erkek giyim markalarından biri olan Hatemoğlu ‘nun yeni marka elçisi oldu.

Geçtiğimiz günlerde 94.yılını kutlayan Hatemoğlu, bir taraftan yeni sezon erkek giyim koleksiyonu gün yüzüne çıkarırken, bir taraftan da bu sene için marka yüzü olarak son günlerde yıldızı bir hayli parlayan, sportif fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alp Navruz ile anlaştı.

Alp Navruz ‘ u daha önce sportif giyim ile görmeye alışmıştık. Bu koleksiyonla ilk defa klasik giyim tarzı ile görmekteyiz. Şimdi dilerseniz, yeni sezon erkek giyim modellerine bir inceleyelim.

Hatemoğlu X Alp Navruz

hatemoğlu yeni reklam yüzü alp navruz

Alpin Stili

erkek mont modelleri hatemoğlu

Sportif giyinmeyi sevenler için dolaplarında bulunması gereken en güzel dış giyimlerden bir tanesi şişme mont. İster hafta içi işe giderken, kombinizi tamamlamak için, ister hafta sonu sportif çizginize elitlik katmak için mavi renkte bir şişme mont tercih edebilirsiniz.

hatemoğlu erkek takım elbise modelleri 2019

Bir erkeğin kıyafet dolabında bulunması gereken, klasik ama bir o kadar şık bir takım elbise. Lacivertin asiliğine beyazın klaslığı eşlik ediyor.

hatemoğlu erkek dış giyim modelleri

Klasik ve sportif çizginin buluştuğu asil duruşunuzu gözler önüne serecek olan siyah erkek takım elbisesi her sezon olduğu gibi bu sezonda popülerliğini koruyor.

hatemoğlu alpin stili

Buz gibi havalarda bile tarzından ödün vermeyenler için kruvaze etkisi. Tarz sahibi erkeklerin seçimi.

Bu sezon erkek dış giyimleri arasında yer alan kabanlarda kürklü yaka revaçta.

hatemoğlu erkek kaban modelleri 2019

Alpin stilleri arasında gri paltoyla güçlü bir çizgi oluşturmaya hazır mısınız ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?