En İyi Doğal Maskaralar 2023

Doğal içerikli en iyi maskara hangisidir ? Güzel ve bakımlı kirpikler için sektördeki en çok tercih edilen en iyi natural maskaraları bizimle keşfetmeye hazır mısınız !

İçindekiler listesine dikkat etmek, hayalini kurduğumuz kirpikleri göstermemizi sağlar; uzun, kalın ve çok siyah. Sizler için  en önemli kozmetik markalarının ürettiği en doğal maskaraları araştırdık.

 İşte fırçası, özellikleri, formülü ve elde edilen sonucuyla ilgili tüm bilgileri içeren, piyasadaki en iyi doğal maskaralar.

Occhioni Doğal Maskara

Hem vurgulanan hem de korunan, beslenen ve şımartılan kirpikler için!
Occhioni, doğal vejetaryen ve vegan formülü ile hacim veren bir maskaradır.
Occhioni, kirpikleri beslemek ve şımartmak için candelilla, carnauba ve ayçiçeği mumu gibi bitkisel mumların yanı sıra argan ve tatlı kiraz yağı içerir.
Özel “5 küre” fırçası sayesinde Occhioni’nin uygulanması hızlı ve kolaydır.

Mat ve Gizli Kirpikler İçin Argan Yağlı Maskara

Nazik, vegan, kolay sürülebilen, %100 doğal bir maskara. İki dakikadan kısa sürede gözlerinizi dönüştüren lüks, uzun, süper seksi, kalkık kirpikler için. Bu gerçekten şahane, hepsi bir arada hacim veren ve uzatan maskara dağılmaya, bulaşmaya ve pul pul dökülmeye karşı dayanıklıdır. Parlak, derin nemlendirici ve ödüllü formülde 24 saat koruma sağlar.

Deborah Doğal Maskara Formül Pura Aqua Yıkama

Aqua Wash Volume Maskara, benzersiz performans sunar, ancak çıkarılması hızlı ve kolaydır !

Aqua Wash Volume Maskara ılık suyla kolayca yıkanır.

Kirpikleri koruyan, ancak maskaranın kirpikleri kalınlaştıran özelliklerini artıran organik Ihlamur Taşları, Bambu tozu ve Mango yağı gibi harika malzemelerle yapılmıştır.

Yoğun Hacim Veren Uzatıcı Maskara – Yves Rocher

24 saat boyunca etkili ultra hacimli, kıvrık ve uzun görünen göz alıcı kirpikler.

Kirpiklere görkemli bir görünüm verirken içeriğindeki Hint yağı sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. İçeriğindeki bitkisel kömür sayesinde simsiyah bir görünüm sunar.

Hint yağının besleyici özelliği ile kirpikler güçlenir ve beslenir.

Kum saati formundaki fırçası tüm kirpikleri tek tek kavrayarak dolgunlaştırır.

Kolay ve nazik bir uygulama sağlar. Formülünde bulunan Mavi Kantaron özsuyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için de uygundur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Türkiye’nin İlk Bitkisel Maskarası ( New Well )

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?