Şems Arslan ”Göğüs Dikleştirici ” İçin Doğal Karışım

Küçük Göğüs, Göğüs Sarkması, Göğüs Dikleştirme, Doğal Karışım, Şems Arslan

Göğüslerinin küçüklüğünden, sarkmasından şikayetçi olan hanımlar, tamamen doğal malzemeler kullanarak göğsünüzü büyütebilir, dik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Nasıl mı ? Ayrıntılar birazdan.

Bazen yanlış iç çamaşırı kullanımından dolayı, kimi zaman sporsuzluktan, emzirmekten, yer çekiminden ve daha farklı nedenlerden dolayı yaş kaç olursa olsun, göğüslerde bir düşme söz konusu olabilir. Eğer sizde bu durumdan muzdarip iseniz, Cilt ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan‘ın bu konuda önereceği doğal karışımı evde hazırlayarak, düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

 Göğüs Dikleştirici ve Sıkılaştırıcı Karışım 

ameliyatsız göğüs büyütme yöntemleri

? 1 yemek kaşığı pişmiş kahve posası

? 3 yemek kaşığı şeker

? 1 yemek kaşığı zeytinyağı

? 1 yemek kaşığı bal

? 1 yumurtanın akı

? Yarım limon suyu

 Hazırlanışı 

Tüm malzemeleri bir kasenin içinde bir güzel karıştırın.

 Uygulanışı 

Önce bir güzel duş alıyoruz. Duşun buharı ile gözenekleri açılıyor. Ondan dolayı önce duş, ardından hazırlamış olduğumuz bu karışımı göğüsümüze saat yönünde yuvarlak daireler çizer gibi masaj yaparak sürüyoruz. Dilerseniz bu karışımı masaj yaparak yüzünüze ve kol ve bacaklarınıza da sürebilirsiniz. Sürdükten sonra 15 dakika bekliyoruz. Sonra ardından bir güzel durulanıp, çıkıyoruz.

Konunun başında belirttiğimiz gibi bu karışımı düzenli olarak yaptığınız taktirde ilerleyen zamanlarda dekolte bölgenizde gözle görülür, bir dolgunlaşma olduğunu göreceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?