2021 Yaz İçin ” Kısa Saç ” Trendleri Nelerdir ?

2021 Saç Kesim Modelleri Bayan , Kısa Saç Modelleri

Hafta sonu yaklaşırken bazılarımız dip boyasını yaptırmak, bazılarımız saç bakımı yaptırmak, bazılarımız ise yeni bir imaj için yeni saç modelleri denemek için soluğu kuaförde alıyor. Hazır söz yeni saç modellerinden açılmışken, saçınızı kısa kestirip, yeni bir stil oluşturmaya ne dersiniz ? Farklı bir imaj oluşturmak adına biraz cesaretinizi toplayıp, kısa saç modelleri arasından imajınızı yenileyecek olan bir saç modeli yaptırabilirsiniz. Bu konuda size ilham vermesi açısından bu sezonun en havalı kısa saç modellerinden bazıları sizler için bir araya getirdik.

Pixie Kesim

pixie saç kesimi

Gerçek anlamda yeni bir değişim, yeni bir imaj, kendime yeni bir ben lazım, diyorsanız, pixie saç kesim modelini deneyebilirsiniz. Arkası ve yanları kısa kalan ve üstü uzun kalan bir saç kesimi olan bu model imajınızı yenilemek için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Yeni Punk Saç Kesimi

yeni kısa küt saç modelleri

Bu yazın trendleri arasında yer alacak olan biraz çocuksu, biraz asi punk modeli, küt saçlar ile buluşuyor. Punk ve küt kesiminin birleşimi sonucunda ortaya şahane bir denge çıkıyor. Bu kesime bir de ustura kesimi eklendi mi, küt saçlar edgy bir görünüm oluşturuyor.

Lob Kesim

kısa saç kesim stilleri lob kesim

İlk etapta çok kısa bir kesim istemiyorsanız, dilerseniz bir lob kesim ile işe başlayabilirsiniz. Lob kesim, bildiğiniz bob kesimin bir tık daha uzun kesimidir.

Bob Kesim

bob saç kesimi kısa

Yüzünüzü çevreleyen dalgalı küt saçlar ile romantik bir bob kesim yaptırabilirsiniz. Bu saç kesimi bir taraftan yüz hatlarınızı daha belirgin bir görünüme kavuştururken, bir taraftan da saçın daha hacimli, dolgun ve canlı görünmesini sağlayacaktır.

Saçlarınızı Kazıtmaya Ne Dersiniz ?

Bu yazın en iddialı saç kesimleri arasında ” buzz cut ” olarak tanımlanan ”üç numara saç kesimi ” asker tıraşı olarak bildiğimiz saç kesim modeli yer almakta. Uzun saç sevmiyorsanız, her zaman için imajınızla dikkat çekmeyi seviyorsanız, bir cesaret saçlarınızı kazıtabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?