Ersağ Kozmetik Ürünlerini Denediniz mi ?

Ersağ Kozmetik, doğal ve organik içeriklere sahip geniş bir kozmetik ürün yelpazesine sahip olan bir markadır. Cilt bakımından, saç bakımına, kişisel temizlik ürünlerinden gıda takvisenine kadar çeşitli alanlarda ürünler sunmaktadır.

Doğal ve organik ürünleri tercih eden, siz sevgili kadınlarımız için Ersağ Kozmetik’in yeni ürünlerini inceledik. Hazırsanız, bu ürünlere birlikte göz atmaya başlayalım.

Ersağ’ın cilt bakımı serisi, nemlendiricilerden yüz temizleme köpüklerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Hazır cilt bakım ürünlerinden söz etmişken, sıcağı sıcağına birkaç ürüne birlikte göz atalım.

Altın Maske

Bir cildin ne kadar yumuşak, esnek aynı zamanda sıkı olduğu kolajen ve elastin seyesine bağlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Yine bildiğiniz üzere yaş aldıkça cildimizin kolajen ve elastin seviyesi azalmaya başlar. Olumsuz yönde gelişen bu durum karşında cildimiz esnekliğini kaybeder ve kırışıklıklar kendi belli etmeye başlar. Durun ! Hemen yaş alıyorum diye telaş etmeyin. Belki zamanı geri alıp dururamayız ama kırışıklıkları kısa bir süreliğine rafa kaldırabilirsiniz. Nasıl mı ? Ersağ’ın soyulabilir altın maskesi sayesinde.

BB Krem Açık Ton

Bir BB krem düşünün ! İçerdiği formül sayesine cilt tonunuzu şahane bir şekilde eşitliyor. Doğal cilt tonuzu eşitlediği gibi cildiniz daha pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme de kavuşturuyor. Cildinizini nemlendirdiği gibi doğal ve aydınlık bir görünüme de kavuşturuyor. Kısacası bir BB kremden beklediğizinden daha fazlasını sizlere sunuyor.

İpeksi Fondöten

✔ Güneşin zararlı etkisine karşı

✔ Göz altı morluklarına karşı

✔ Siyah noktalara karşı

✔ Cilt lekelerine karşı

Tek bir ürün. Ersağ İpeksi Fondöten ile cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Makyaj Temizleme Suyu

Gün içerisinde cildinize inceden inceye işleyen makyaj kalıntılarını doğal yöntem ile temizlemek için şahane bir ürün. Bir taratfan cildinizi derinlemesine temizlerken, bir taraftan da açılmış gözeneklerin boyuttu küçültmeye yardımcı olur. Aynı zamanda yağlı cilt görünümünü azaltmaya da etkilidir.

Duş Jeli Leylak

İster yeni güne pozitif ve güzel bir başlangıç yapmak için olsun, ister günü sonlandırırken vücudunuzu bir tık şımartmak için olsun, banyoda duş jeliniz sizi bekliyor olacak. Ersağ Leylak duş jeli sayesinde cildiniz daha yumuşak ve pürüzsüz olacaktır. Bu rahatlığın mutlaka keyfine varmalısınız.

Antiselülit Losyonu

Selülit ! O da neymiş. ☺Evett selülitlerle vedalaşma vakti geldi de geçiyor. O zaman daha fazla zaman kaybetmenden Ersağ Kozmetik’in ürün gamında yer alan selülit için özel formülle hazırlamış olan losyonu kullanmaya başlayabiliriz. Daha etkili sonuç için spor yapmayı da unutmuyoruz.

Ersağ ürünleri, cilt ve saç bakımında kullanılan doğal içeriklerle zenginleştirilmiştir.

Hipoalerjenik formülasyonları sayesinde hassas cilde sahip kişiler için idealdir.

Eko-dostu ambalajları ve sürdürülebilir üretim prosesleriyle çevreye duyarlıdır.

Sevgili hanımlar geniş ürün yelpazesine sahip olan her ihtiyacınızı doğal ve organik ürünler ile karşılamaya çalışan Ersağ Kozmetik tüm ürünlerini görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?