Ev Dekorasyon Trendleri 2021

2021 Ev Dekorasyon Trendleri

Pozitif, enerji dolu yeni bir güne, haftaya başlamanız dileğiyle, yazımızın ulaştığı her yere kucak dolu sevgiler, günaydınlar. 2021 yılının ilk ayını geride bırakırken yeni sezon ev dekorasyon trendleri de kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı.

Yakın bir zaman diliminde mevcut evinizin dizaynında yeniliğe gitmeyi düşünüyorsanız, yada yeni bir ev aldınız ve bu evin dekoru için araştırmalar yapıyorsanız, şuan için doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Dilerseniz, hemen kahvenizi yanınıza alın. Bir taraftan kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da yeni yaşam alanınızın dekorasyonu oluşturmaya başlamanız için sizlere ilham verecek olan dekorasyon önerilerimize göz atın.

Yeni Sezon Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeni Sezon Dekorasyonun Trend Rengi

yeni sezon ev dekorasyon renkleri klasik mavi

Biliyorsunuz renk endüstrisi Pantone tarafından 2020 yılın rengi ”Classic Blue ” yani klasik mavi renk seçildi. Küçük bir dokunuş ile bu rengi yaşam alanlarınıza yansıtmayı düşünüyorsanız, bu konuda dekoratif ev aksesuarları sizlere büyük bir zevkle eşlik edecektir. Kış dekorasyonunuzda sıcak bir atmosfer oluşturmak isterseniz, bu rengi halınıza yansıtabilirsiniz. Huzur verici bir ortam ve aynı zamanda mekanda derinlik hissini uyandırmak adına mavi halı modellerine göz atmanızı öneririz.

Sezonun Favori Rengi : Neo Mint

popüler ev dekorasyon renkleri neo mint

Farklı bir renk alternatifi arayanlar için neo mint’i öneririz. Nedeni hemen açıklayalım. İngiliz WGSN trend tahmin ajansına göre bu yılın renk skalasında yer almakta olan pastel dozun nane yeşilinin rahatlatıcı aynı zamanda sakin tonu kısa bir süre içerisinde dekorasyon dünyasını etkisi alacağı konusunda hemfikirler. Neo mint rengi evinizin dekorasyonunda tek kullanabileceğiniz gibi dilerseniz farklı renkler ile kombinleyip, kullanabilirsiniz. Zerdeçal sarısı – toprak tonları – mürdüm rengi

Kıvrımlı Formlar ve Neotenik Dizaynlar

yeni sezon ev aksesuarları neotenik tasarımlar

Evinizin dekorasyonunda etkili bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, doğal, özgür ve hassas kıvrımlara sahip formlara yer vermelisiniz. Mekanınızın iç dizaynında dinamik bir çekicilik oluşturmak aynı zamanda akıcı bir görünüm kazandırmak için kıvrımlı yüzeylere sahip, yuvarlatılmış formlara sahip yeni dizaynlar, bu sezonun popüler formları arasında yer almaya başladı. Dekorasyon alanındaki farkınızı ve zevkinizi bir kez daha gözler önüne sermek adına neotik mobilyalar ve aksesuarlara göz atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?