ilhanlar Home 2019 Kampanyaları Gördünüz mü ?

İlhanlar Home' dan Kaçırılmayacak Fırsatlar

Mutlu evlerin sırrı İlhanlar Home ‘da saklı . Evlilik hazırlığı içerisinde olanlar, evinin mobilyasını veya beyaz eşyasını yenilemeyi , düşünenler, bu kampanya kaçmaz !

İster evlilik hazırlığı içerisinde olun, isterseniz yazlığınızın veyahut kışlık evinizin perdesini, mobilyasını, halısını ve beyaz eşyasını yenilemeyi hazırlığı içerisinde olun. Ama bu kampanyaları görmeden, son kararınızı vermeyin, deriz.

İlhanlar Home’dan Kaçırılmayacak Fırsatlar

Beko Mutfak Seti + Elektrikli Süpürge

beko mutfak seti modelleri ilhanlar home

Mutfakta işinizi kolaylaştıracak Beko mutfak seti. Bu setin içinde neler mi var ? Güne kahve ile başlayanlar için kahve makinesi, pratik sabah kahvaltısı yapmak isteyenlerin içini kolaylaştıracak tost makinesi ve çaycı. Sağlığına ve diyetine dikkat edenler için birbirinden lezzetli ve sağlıklı smoothie hazırlamalarına yardımcı olacak mini robot mevcut. Şimdilerde Beko mutfak seti alanlara elektrikli süpürge de hediye. Şuan için 30 Hazirana kadar geçerli olan Beko mutfak seti+ süpürge fiyatı ; 1, 849 ₺.

Karaca Mutlu Kare Evlilik Paketi

karaca evlilik paketi ilhanlar home

Çeyizlerin vazgeçilmez unsurları arasında yer alır, tencere setleri, yemek takımı ve çatal bıçak takımı. Eğer sizlerde çeyiz hazırlığı içindesiniz, çeyizinizin en göz alıcı parçası olacak bir set arıyorsanız, sizlerle Karaca Mutlu Kare Evlilik Paketini öneririz. Bu paketin içinde neler mi var ?

  • 12 kişilik 60 parça yemek takımı
  • 12 kişilik 84 parça çatal bıçak kaşık seti
  • 15 parça tencere seti
  • 6 kişilik kahvaltı takımı 32 parça

Bu Yaz Beko Klimalarla Serin Geçecek

beko kilma fiyatları 2019 ilhanlar home

Bırakın, yakıcı yaz sıcaklıkları dışarıda kalsın, siz evinizde yazın sıcaklığını Beko klimalar ile serin serin yaşayın. Yazın serinlemenin zevkini, kışın sıcaklığın tadını doya doya çıkartabilmeniz için şimdi Beko klimalar, 2,499 ₺ ‘den başlıyor. Bu kampanya şuan için 30 Haziran’a kadar geçerli.

Beko 7 Kg Çamaşır Makinesi

beko çamaşır makinesi fiyatları 2019 ilhanlar home

Eski çamaşır makineniz emekliğe ayrılma zamanın geldiğini düşünüyorsanız, şimdi emekliğe ayırmanın tam zamanı. Şimdi Beko A+++ 7 kg çamaşır makinesi kısa bir süreliğine 1.699 ₺. Artık çamaşırları yeni makine ile yıkamanın zamanı geldi, diyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın, deriz.

Beko 3 Programlı Bulaşık Makinesi

beko 3 programlı bulaşık makinesi fiyatları ilhanlar home

Mutfakta en büyük yardımcıdır bulaşık makinesi. Hem zamandan tasarruf ettir, hem sudan tasarruf ettirir, hem de elektrikten tasarruf ettirir. Bunların yanı sıra birde ekonomi yönden tasarruf etsek, çok iyi olur ,diyenleri için Beko 3 programlı bulaşık makinesi Haziran’ın sonuna kadar 1.465 ₺ fiyatıyla sizleri bekliyor.

Tabi sadece bunlarla sınırlı değil. İlhanlar Home ‘un ürün yelpazesi içerisinde yer alan markaların ( Beko – Karaca – Karaca Home – Weltew Home – Taç – Brillant – Tefal – Prestige Halı – Vilinze ) ürünlerini görmek, ayrıca, diğer kampanyaları incelemek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?