Chester Pudra Çeyiz Seti ( İlhanlar Home )

Karaca Home Chester Pudra Çeyiz Seti ( İlhanlar Home )

Mersin’in en büyük konsept mağazalarından biri olan İlhanlar Home ‘dan herkese sevgililer. Öncelikle sevgili Mersinlilere güzel bir haber ile başlayalım. Ardından Karaca Home çeyiz setinin ayrıntılarını sizler ile paylaşalım.

Yenileme süreci içinde olan İlhanlar Home, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yepyeni dizaynı ile yeni konsept mağazası yapılanması ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Mağazanın yeni görünümü en kısa zamanda sizler paylaşacağız, haberini de şimdiden verelim.

Bu güzel haberi de sizler paylaştıktan sonra şimdi gelelim, işin Karaca Home kısmına. Biliyorsunuz, İlhanlar Home geniş ürün yelpazesi içerisinde birçok markaya yer vermekte. Bu markalardan biri de ev tekstil ürünlerinin güvenir markalarından biri olan Karaca Home’dur. Karaca Home, başta evlenecek olan sevgili çiftler olmak üzere yatak odası tekstil ürünü yenilemek isteyenler için birbirinden cazip çeyiz setleri sunmakta. Hemen bu çeyiz setlerden bir tanesi sizler ile paylaşalım.

Karaca Home Chester Pudra 10 Parça Çeyiz Seti

karaca home chester pudra 10 parça çeyiz seti ilhanlar home

Her genç kızın çeyizinin özel parçalarından biri yatak odası takımlarıdır. Karaca Home, hem yatak odalarının genel dekorasyonu göz önünde bulundurarak, hem de gençlerin farklı zevk ve tarzlarını göz önüne alarak farklı zevklere ve tarzlara hitap eden renk ve desenlerden oluşan çok zarif çeyiz paketleri hazırlamakta.

Soft renkleri tercih eden, yatak odası dekorasyonunda sade aynı zamanda zarif ve şık bir atmosfer oluşturmak ve renk tercihi olarak da pudra rengini düşünenler için 10 parçadan oluşan şahane bir Chester Pudra Çeyiz Seti hazırlamış. Bu setin içerisinde neler mi var ?

Pudra ve beyaz rengin muhteşem ahengini yatak odanıza yansıtacak olan Karaca Home Chester çeyiz setinin içerisinde ;

? 200 x 200 cm Danteli Nevresim

? 240 x 260 cm Yatak Çarşafı

? 2 adet 50 x 70 cm Danteli Yastık Kılıfı

? 2 adet 50 x 70 cm Volanlı Yastık Kılıfı

? 200 x 240 cm Soft İspanyol Battaniye

? 270 x 260 cm Yatak Örtüsü

? 2 adet 50 x 70 Volanlı Yastık Kılıfı

10 parça ürün bulunmaktadır.

Sevgili arkadaşlar ürünü daha yakından incelemek ve diğer kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sizleri İlhanlar Home mağazasında görmek isteriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?