Şahane Karaca Kahve Fincan Takımı Modelleri

Karaca Kahve Fincan Takımları

”Bir fincan kahvenin kırk yıl hatır var,” derler. Bizde nice kırk yıllık hatırlar biriktirmek adına yeni fincan takımları almak için Karaca uğradık. Her zamanki gibi birbirinden özel dizayna sahip Karaca kahve fincan takımları görsel estetiği ile bizleri mest etti.

Hem kendiniz için, hem gençlerinizin çeyizi için hem de sevdiklerinize hediye etmek için hemen buraya yeni sezon Karaca fincan takımı modellerinden birkaç tane paylaşalım.

Karaca İznik 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı

karaca fincan takımı iznik

Yeni güne karşılamak ve günü uğrulamak için hemen bir Türk kahvesi yapılıp, keyifle içilir. Tabi, kahvenin telvesinin kıvamında olması, arzuya göre sade yada şekerli olması ve köpüklü olmasının yanı sıra sunumda oldukça önemlidir. Damak zevkinize göre Türk kahvesini yapması sizden, zarif bir şekilde sunum yapması Karaca İzni kahve fincanından. 😉

Emsan Sonsuz Aşk 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı

emsan sonsuz aşk kahve fincanı karaca

En keyfili kahve sevgili ile içilen kahvedir diyenlerden misiniz ? Eğer yanıtınız ” evet ”ise sonsuz aşkınıza eşlik edecek bu fincan takımına bayılacaksınız.

Karaca Roxy 4 Kişilik Kahve Fincanı Takımı

karaca 4 kişilik kahve fincanı takımı

Fincan takımı arasına yeni katılan Roxy kahve fincan takımı gerek renk seçimi ile gerekse deseni ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başarıyor.

Karaca Running Leopar 4 Kişilik Kahve Fincanı

karaca fincan takımı modelleri 2020

En yakın arkadaşınıza bugünlerde küçük bir jet yapmak için fincan takımı arıyor ve bir türlü modeller arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, leopar aşkını desenlerine yansıtan bu fincan takımını düşünebilirsiniz.

Yeni fincan takımlarını görmek için size en yakın Karaca mağazasına ve satış noktasına en kısa zamanda uğramayı unutmayın . 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?