2020 Survivor Ünlüler Takımında Kimler Var ?

Survivor 2020 Ünlüler Takımında Kimler Var ?

Büyük Survivor yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere bir önceki konumuzda Survivor 2020 gönüller kadrosunda yer alan bazı oyuncuların hayatından kısa kesitleri sizler ile paylaştık. Bu konumuzda ise ünlüler kadrosundan bazı oyuncuların hayatlarını sizler ile paylaşacağız.

Survivor 2020 Ünlüler Takımı

Mert Öcal

survivor mert öcal kimdir

Ünlüler kadrosunda ilk olarak Mert Öcal’ı tanıyalım. Sevgili Mert, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmış. Önce ” Best Model of Turkey ” seçildikten hemen sonra 2004 yılında ” Best Model of The World ” yarışmasını kazandı. Yarışmacı Mert, birçok dizide rol almıştır. Rol aldığı diziler arasında Görgüsüzler – Oyun Bitti – Asla Unutma – Nehir – Doktorlar ve Rüyalarda Buluşuruz yer almakta. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde Tarık karakteri ile sevenleri ile buluşmuştu.

Derya Can

survivor derya can kimdir

12 Ekim 1979 tarihinde Çanakkale’de doğan Derya Can, Türk dalgıç , dünya serbest dalış rekortmeni ve milli sporcularımızdandır. Sevgili Derya üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Beden Eğitimi Öğretimi yapmaya başladı. Derya için denizin anlamı ; ” benim için deniz, iki nefes arasındaki sonsuzluk demektir.

Parviz Abdullayev

survivor parviz abdullayev kimdir

5 Ocak 1986 yılında dünya gelen Parviz, Azerbaycan doğumludur. Profesyonel olarak dövüş ile uğraşan Parviz, şuana kadar 55 dövüşe katılmış. Katılmış olduğu bu dövüşlerde 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yeniliği almıştır. Azerbaycan da 2010 yılında ilk 10 sporculardan biri olarak ilan edildi.

Şaziye İvegin Üner

survivor şaziye ivegin üner kimdir

8 Şubat 1982 yılında Adana ‘da dünyaya gelen Şaziye İvegin Üner, Türk milli basketbolcularımızdandır. Adana Kulübü Botaş’ta 2 kez Türkiye Genç Kızlar Basketbol Şampiyonasında şampiyon oldu. 22 yaşındayken takımın kaptanlığını üstlenerek ülkedeki en genç kaptan olan kadın basketbolcu oldu. Botaşspor’da göstermiş olduğu başarılardan sonra 7 Mayıs 2004 ‘te Fenerbahçe’ye transfer oldu.

Ersin Korkut

survivor ersin korkut kimdir

Ünlüler kadrosunda ” Çok Güzel Hareketler Bunlar ” tiyatro ekibinde yer alan sevgili Yılmaz Erdoğan‘ın teyzesi oğlu olan Ersin Korkut yer almakta. Sevgili Ersin 8 Kasım 1987 tarihinde Hakkâri de doğmuştur. Yolu İstanbul’a düşmeden önce memleketinde taksi şoförlüğü yapıyordu. İstanbul’a geldiğinde kendi ayakları üzerinde durmak için çeşitli işlerde çalışmıştır. Teyzesi oğlu Yılmaz Erdoğan’la yolları birleşmeye başladıktan sonra oyunculuğa adım atmıştır.

Ünlüler Takımında Yer Alan Diğer Oyuncular

survivor 2020 ünlüler kadrosu

Aycan Yanaç

Barış Murat Yağcı

Elif Yıldırım Gören

Sercan Yıldırım

Tuğba Melis Türk

Uğur Pektaş

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?