20 TL ve Altında Kozmetik Ürünleri (Avon)

İndirimli Avon Ürünleri

Avon İndirimleri

Kozmetik sektörünün gözdelerinden olan Avon’dan kaçırılmayacak büyük bir fırsat. Bugünlerde makyaj ürünlerinden, kişisel bakım ürününe kadar birçok ürünlerde büyük bir indirim var. Sizlerde kozmetikte tercihinizi Avon’dan yana yapıyorsanız, biten ürünlerinizi yenilemek yada stok yapmak için bu fırsatı kaçırmayın, deriz.

Hiç vakit kaybetmeden 20 TL ve altında alabileceğiniz ürünlerden birkaç tanesini hemen sizlerle paylaşalım.

Mark Mat Görünüm Veren Kapatıcı – 14,90

en uygun kapatıcı krem avon

Şimdiye kadar denediğim hiçbir ürün cildimdeki pürüzleri tam anlamıyla kapatmıyor. Pürüzleri de kapatmak için epeyce zamanım gidiyor, diyenlerden misiniz ? Yanıttınız ” evet ” ise sizi kısa bir süre içerisinde cildinizdeki pürüzleri kapatıp, güzel bir makyaj yapmanıza zemin hazırlayacak olan kapatıcı bir krem ile tanıştırmak istiyoruz. Kusursuz bir görünüm için Mark Nute Matte deneyebilirsiniz. Krem mat formül ile hazırlanmış cildinize uyguladıktan sonra pudraya dönüşen dokusu sayesinde cildinizde doğal bir görünüm elde edeceksiniz.

Akneye Meyilli Ciltler İçin – 14,90

indirimli tonik avon

Sivilceli ciltler için oldukça iyi gelecek bir tonikten bahsetmek istiyoruz. Clearskin Blemish Clearing . Akneye meyilli ciltler için hazırlanmış olan bu tonik, sivilce görünümünü azaltmak için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde papatya ve buğday özü içeren formülü sayesinde cildinize ekstradan bir tazelik kazandıracaktır.

True Colour Dudak Bakım Yağı – 18,99

en uygun dudak bakım yağı avon

Kuru, mat görünümlü dudaklara veda etmenin zamanı geldi. Şimdi dudaklara gerekli özeni göstermenin tam zamanı diyorsanız, True Colour Dudak Bakım Yağı ile tanışmanın tam zamanı ! Dudak bakım yağı sayesinde, dudağınızın ihtiyaç duyduğu nemi verip aynı zamanda besleyebilirsiniz. Ürünü uyguladığınız andan itibaren sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. Bu dudak bakım yağını tek kullanabileceğiniz gibi dilerseniz rujla birlikte de kullanabilirsiniz.

20 TL ve altındaki diğer ürünleri görmek ve diğer ürünleri incelemek için Avon‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?