2021/22 Makyaj Sırları Chanel Cruise

Chanel Cruise Makyaj Sırları 2021

Chanel Cruise, 2021- 2022 Balade en Méditerranée makyaj koleksiyonunda Akdeniz kadınlarından ilham aldılar. Bir taraftan doğallığın ön planda olduğu bir taraftan da güçlü bir görünümün sırlarını öğrenmek için sizler için bu koleksiyonu yakın markaja aldık.

Makyajda Akdeniz Esintisi

Makyaj sanatçısı Lucia Pica , 2020/21 Chanel Cruise makyaj koleksiyonunda temel unsur olarak Akdeniz tazeliğini ve ışıltısını alarak koleksiyona yansıtmak olduğunu belirtti.

Transparan Bir Görünüm

yeni chanel allık renkleri

Kendi cildimizin ışıltısının da yansıtıldığı neredeyse transparan bir baz kullanıp, krem allıklar tercih edilerek doğal bir pembelik verilen ve bunların yanı sıra belli belirsiz bir göz makyajı ile bakışlara daha da bir canlılık katılıyor.

Sezonun Rengi Pembenin Her Tonu

yeni krem fondöten renkleri chanel

Bu sezon makyaj trendi doğallıktan yana olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu doğallığı da pembe ve tonları ile yansıtıyoruz. Naturel tonlarda bir kalem ile dudaklarınızı çerçeve yapıp, pembe ve tonlarından bir ruj ile dudak makyajınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Manikür de ise tercihinizi pastel tonlarda, pembe ile bakımlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?