2021 Dekorasyonunda Sürpriz Renk İkilileri

Yeni Sezon Dekorasyonda Renk Kombinasyonları

Yeni yıla sayılı günler kala , ev dekorasyonunda küçük dokunuşlar, büyük değişiklikler yapmayı düşünenler için şahane bir haberimiz var. Yaşadığınız alanları yeni trendler ile yenilemeyi düşünüyorsanız bu konumuzun tam sizlik olduğunu belirtmek isteriz.

Son dönemlerde dekorasyon alanında İskandinav dekorasyonun oldukça popüler olduğunu belirterek konumuza devam edelim. Evinizin yeni dekorasyonu için doğadan yada farklı renk tonlamalarından feyz alıp, yeni cesur adımlar atmaya hazır mısınız ? Popüler dekorasyonu yaşadığınız alana yansıtmak için belki yalnız küçük bir dokunuş yapmanız bile yeterli olacaktır.

Dekorasyonda Yeni Renk Kombinasyonları

Zeytin Yeşili Mandalina İkilisi

yeni sezon oturma odası renk kombinleri

Zeytin yeşili mandalina rengini bir arada kullanma fikri ilk etapta size cazip gelmeyebilir. Hemen kestirip bir kenara atmadan önce, gözünüzün önüne şöyle bir kare getirmenizi istiyoruz. Mandalinanın canlı turuncu rengine küçük dokunuşlar ile zeytin yeşilinin eşlik ettiğini düşünün. Bu ikilinin özellikle yazlık evlerde 70’lerden esintiler oluşturacaktır.

Kiremit Rengi – Deniz Mavisi İkilisine Ne Dersiniz ?

Tasarımcılar diyor ki ; doygun renkler mimarinin gücünü dengeler. Bizde bu sözden yola çıkarak yaşamakta olduğumuz evin geleninde huzur verici bir atmosfer oluşturmak için deniz mavisinden yararlanabiliriz. Görsel açıdan odaya estetik katmak içinde bordo renk bir perde kullanabiliriz.

Siyah ve Şeftali Rengi Ahengi

Şöyle evimizde dört mevsim yaz esintisi olsa, aynı zamanda asaletli bir görünümü olsa, nasıl olur ? Sizde bizim gibi yaşamakta olduğunuz evin dekorasyonunda her mevsim yaz sıcaklığı olsun, istiyorsanız şeftali rengi ve tonlarından yararlanabilirsiniz. Bir taraftan şeftali rengi ile mekanlarda sıcak bir atmosfer oluşturmak, bir taraftan da alışılmışın bir tık dışına çıkıp, farklı bir dokunuş yapmak için siyah renkle güzel bir kontrast oluşturabilirsiniz.

Yılın İddialı Renkleri Pudra ve Maun Rengi

yeni yatak odası duvar renkleri 2021

Mobilyada seçiminiz antika görünümüne sahip veya antika ahşap mobilyalar mevcut ise evde oluşturmakta olduğunuz nostaljik atmosfere sıcak bir dokunuş yapmak için pudra pembesi rengini tercih etmenizi öneririz. Tercihimi açık renklerden yana yapmayı seviyorum, diyenlerdenseniz, mobilyalarınızda maun rengini, iç cephe duvarınızda ise pudra rengi tercih edebilirsiniz.

Ferah Bir Atmosfer İçin Nane Yeşili ve Açık Gri

2021 mutfak dekorasyonları

Evin kalbi olan mutfaklar için yeni sezon renk trendleri nelerdir, diye baktığımızda, karşımıza yepyeni bir ikili çıkıyor. Nane yeşili ve açık gri yeni sezonun en popüler renkleri arasında. Bu muhteşem ikili mutfağınıza güzel bir şekilde yansıtmak için mutfak mobilya ve mutfak zeminde açık gri, mutfak dekorasyon genelinde ise nane yeşiline yer verebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?