2021 Yılına Özel Kış Makyaj Trendleri

Kış Makyaj Trendleri 2021

Her ne kadar kasvetli bir kış bizi bekliyor gibi görünse de görünüşümüzü canlı tutmak elimizde. Kışın soğuk ve kasvetli yüzünü bir kenara bırakıp, daha canlı ve görünümlü bir makyaj yapmaya hazır mısınız ?

Birkaç dokunuşla kaşlarınızı daha belirgin, dumanlı gözler ile daha etkileyici bakışlar ve daha yeni makyaj teknikleri ile şahane bir kış makyajı yapabilirsiniz. Hazırsanız daha etkili, daha sıcak ve çekici görünmenize yardımcı olacak birkaç makyaj önerilerini paylaşmaya başlıyoruz.

Bu Kış Uygulayabileceğiniz Makyaj Trendleri

✔ Örümcek Kirpikler

Bu kış makyajında kirpikler ön planda. Mümkün oldukça kirpiklerinizi görünür kılın. Kirpiklerinizi daha gür ve daha uzun göstermek için maskara ( New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 maskarasını bakabilirsiniz ) yeterli olacaktır. Kirpiklerinizi uzun göstermek için takma kirpik ( Selin Ciğerci kirpik setine bakabilirsiniz ) de kullanabilirsiniz.

✔ Taptaze Bir Görünüm İçin

2021 kış makyaj trendlerinde taptaze görünüme sahip parlak yüzler ön planda. Aydınlık ve parlak bir yüze sahip olmak için birkaç temel ürüne ihtiyacınız olacaktır. Sıcak bir allık, pembe bir ruj, nötr göz farı, maskara ( göz farı için Pastel Kozmetik ürünlerini inceleyebilirsiniz )

✔ Kadife Bir Yumuşaklık

şeftali tonlarında makyaj önerileri

Bu sezon için oldukça cesur makyaj uygulamaları karşımıza çıksa da çok ışıltılı olmayabilir. Çok fazla makyaj yapmaktan hoşlanmıyorsanız, göz ve dudak makyajınızda şeftali tonları tercih edebilirsiniz.

Sıcak Kontur Trendi

Yaz makyajı ile özdeşleşen sıcak ve ışıltılı konturları bu kış makyajında daha sık görmeye başlayacağız. Hafif makyajınızı bir tık daha belirgin hale getirmek için ışıltılı bir kontur tozunu fondötenin üzerine uygulayın. Makyajınızı tamamlamak için hafif bir maskara ve dudak parlatıcısı ile son dokunuşu yapın.

Neon Renkler

kış makyaj trendleri neon makyajı

Konunun başında kış aylarının soğuğundan ve kasvetinden bahsetmiştik. İşte tam bu havalarda yapabileceğiniz kendinizi çok iyi hissettirecek yüzünüzde ve bakışlarınızda sıcak bir görünüm oluşturacak bir makyaj yapmanın tam zamanı ! Neon renklere güzel bir makyaj yapmaya hazır mısınız ? Hem göz kaleminizi hem de göz farınızı parlak neon renklerden tercih ederek son derece sıcak ve neşeli bir görünüm elde edebilirsiniz. Renk konusunda kararsız kalırsanız leylak ya da yeşil tonlarını düşünebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?