Angelina Jolie’nin 5 Güzellik Tüyosu

Geçtiğimiz günlerde 45 yaşına giren Angelina Jolie her zaman gibi cilt güzelliğiyle, saçıyla ,makyajıyla ve giyimiyle göz kamaştırdı. Dolgun dudaklar ve ‘’ feline ‘’ bakışları ile adından sık sık söz ettiren güzel oyuncunun 5 güzellik tüyosunu sizler ile paylaşıyoruz.

Angeline Jolie’nin Güzellik Sırları

Sağlıklı Cilt

Güzel, başarılı ve ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin ilgi alanı ağır makyajlar girmiyor. Sevgili Angelina, göz ve dudak makyajında dengelemeyi seviyor, cilt makyajında ise daha ferah görünümden yana.

Koyu Kestane Saçlar

angelina jolie yeni saç rengi

Saç rengi olarak uzun sürede beri koyu kestane saç rengini tercih edip, doğal ve zahmetsiz saç kesimini tercih ediyor.

Açık Ton Kaşlar

Porselen bir tene sahip olan ünlü oyuncu koyu saçları ile kontrasttan gelen bir ahenk yakalayıp, bu harmoniyi açık renk kaşlar ile tamamlamayı tercih ediyor. Kaş renginde tercihiniz saç renginden 1 – 2 ton daha soluk tercih ederek, görünümünü yumuşatıyor.

Gözlerde Eyeliner Vurgusu

Güzel oyuncunun göz makyajında olmazsa olmazları arasında kedi bakışlar geliyor. Bu etkili bakışlar için keskin bir eyeliner hattı kullanmayıp, gözlerinin dış kısmına ve kirpik diplerine dağıttığı ürün ile bakışlarına vurgu yapıyor. Göz makyajını tamamlamak için son dokunuşu ise dışa doğru taradığı kirpikler ile yapıyor.

Pürüzsüz Dudaklar

angelina jolie dudak makyaji

Birçoğumuz ‘’ Angelina Jolie dudağı ‘’ gibi bir dudağa sahip olmak istiyoruz. Dolgun dudakların kült isimleri arasında yer alan başarılı oyuncu, makyajını dengelemek için ruj renginde tercihini ya nude yâda ultra canlı renklerden yana yapıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?