2022 Yaz Mevsimin Rengi ” Neon Yeşili ”

Yaz Mevsiminin Rengi : Neon Yeşili

Bu yaz modada yeşilin sıcaklığını göreceğiz. Özellikle de neon yeşili bu yazın favori rengi. Detaylar için konumuza göz atın.

Bugünlerde alış veriş yaptıysanız, yada moda sayfalarına şöyle bir göz gezdirdiyseniz, yeşilin tonları dikkatinizi mutlaka çekmiştir. Özellikle neon yeşili, ben bu sezonun trendiyim, diye bize göz kırpmakta. Modayı yakından takip edenler hatırlayacaklardır, Şubat ayında gerçekleşen Kopenhag Moda haftasında neon yeşili ön plandaydı.

Biraz öncede vurguladığımız gibi yeşilin özellikle neon yeşil tonunu, bu yaz kombinlerde sık sık göreceğiz. Ayakkabıdan, çantaya, takılara kadar yeşilin ışıltısı görünmekte.

beymen yeni sezon kadın aksesuarları
Beymen

Hazır takı demişken, küpe, kolye, yüzük ve bilekliklerde renk seçiminizi yeşilin tonlarından yana yapabilirsiniz. Hatırlayacağınız üzere geride bıraktığımız yaz mevsiminde takılarda bu renk kendini göstermeye başlamıştı. Özellikle 90’lı yıllarının esintileri günümüze ışınlanmış gibi yansımıştı. Bu yansımalarda bu sene etkisini göstermeye devam ediyor.

pierre cardin 2022 kadın çanta modelleri
Pierre Cardin

Biz kadınların vazgeçilmezi çantalar ve ayakkabılar ? İster sportif takılın ,ister klasik bir tarzınız olsun, kombinizi şık bir şekilde tamamlayacak olan yeşil renkte bir çantanız olmalı. Özellikle bu sezonun favorileri arasında yer alan zümrüt renkli çanta modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu arada aklınızda bulunsun ! Nötr renkli kombinlerinizi zümrüt renkte bir çanta ile şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

yeni sezon kadın ayakkabı modelleri kemal tanca
Kemal Tanca

Şuraya birde ayaklarımızı zarif, ince gösterecek aynı zamanda kombinimize de ışıltı katacak olan ayakkabı modellerini bırakalım. Bakalım, içlerinden sizin tarzınızı yansıtacak model yada modeller var mı ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” 2022 Modasında Son Trendler ” Beachcore Trendi ”

Yeni bir moda trendinde görüşmek üzere…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?