Atelier Rebul’den 125. Yıla Özel Koleksiyon

Atelier Rebul 125. Yıl

Atelier Rebul 125. yıldönümünü çok özel ve eşsiz bir koleksiyon ile taçlandırıyor. Bu yıldönümüne özel kutlamalar Limited Gold Collection devam etmekte.

125. yılına özel hazırlamış olduğu bu özel koleksiyonda zamansız imza parfümleri yer alıyor. ” Gold Collection ” olarak adlandırdığı bu koleksiyonundaki parfümlerini Atelier Rebul’ün som altın rengi şişelerine benzersizleştiriyor . Bu yılına özel hazırlamış olduğu koleksiyonun içerisinde yer alan parfümleri şık siyah el yapımı kutu içerisinde sunan ve özel mührü ile de nostaljik yolculuğun altını çizmekte. Bu özel koleksiyon için sadece 1895 adetle sınırlı tutup ve her biri numaralandırılmış olarak karşımıza çıkmakta.

İstanbul’un Kokuları

Atelier Rebul , koku uzmanlığı ile ülkemizde ve dünyada eşsiz bir bağ kurup, 125. yıldönümüne özel Gold Collection serisinde yer alan İmza Koleksiyonunda İkonik İstanbul, Pera ve 1895 parfümü yer alıyor.

atelier rebul 1895

Otantik ve medeniyetler şehri İstanbul’un Mısır Çarşı’nın baharatlarından ilham alıp, İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtan ve gizemli bir serüvene davet eden İstanbul serisi, Atelier Rebul’ün doğum yeri olan Pera ya övgü dolu hazırlanıp, doğunun ve batının birleştiği bu en önemli semti yansıtan bin bir çeşit kokuyu bir arada sunan Pera ve şifalı, özgün kokusu ile geçmiş döneme selam veren markanın kuruluş yılı ile isimlendirilen 1895 parfümü, Atelier Rebul 125. Yıl Limited Collection da yer almakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?