Olduğunuzdan Daha Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Önerileri

Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Tüyoları

Kim istemez ki, giydiği kıyafetin içerisinde daha cool ve daha zayıf görünmek. Kızlar bugün sizlere tercih ettiğiniz kıyafetler içerisinde daha zayıf nasıl görünebileceğiniz konusuna birkaç küçük öneride bulunmak istiyorum. Hazırsanız, önerileri sıralamaya başlıyoruz.

Daha Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Tüyoları

Kızlar, öncelikle şunu iyi bilmeniz gerekmektedir. Vücut tipimize uygun kıyafetleri tercih ederek doğru giyinme başlayabiliriz. Tipimize uygun kombinler tercih ederek olduğumuzda daha zayıf ve asil bir görünüm elde edebiliriz. Doğru kıyafetleri nasıl seçip, zayıf görünebiliriz, konusuna gelecek olursak, şu tüyoları sizler ile paylaşabiliriz.

Göbekliyseniz, Bol Kesimli Kıyafetlere Bakın

Bugünlerde göbeğinizin fazla çıktığını düşünüyorsanız, tercihinizi kemerli modeller yerine bol kesimli kıyafetlerden yana yapmanızı öneririz. Tercih edeceğiniz bol kesimli kıyafetler sayesinde göbek kısmını kamufle edebilirsiniz.

Açık Renkli Kıyafetler Yerine Koyu Renkli Kıyafetler Tercih Edin

zayıf gösteren etek modelleri

Aklınıza bulunsun ! Koyu renkli ve hafif kumaşlı kıyafetler, açık renkli kıyafetlere göre sizi daha ince gösterecektir. Renk konusunda tercihinizi başta siyah olmak üzere koyu lacivertten yana yapabileceğiniz gibi bordo tonlarından yana da yapabilirsiniz.

Favorimiz V Yakalı Kıyafetler

zayıf gösteren kıyafet tüyoları

Şu ana kadar tercihiniz kayık yaka ya da yuvarlak yaka gibi giysilerden yana yapıyorsanız, artık tercihinizi değiştirme zamanı gelmiş demektir. An itibarıyla favorimiz derin V yakalı giysilerden yana yapmaya başlıyoruz. Tercih edeceğiniz derin V yakalı giysiler sayesinde bir taraftan fazlalıklarınızı kamufle etmiş olursunuz. Bir taraftan da omuz kısımlarınız olduğundan daha zarif görünecektir.

Kalça Kısmınız Geniş mi ? O Halde Yuvarlak Yaka Tercih Edebilirsiniz

Üst kısmınız dar, alt kısmınız geniş ise yani armut tipi bir vücuda sahipseniz, tercihinizi yuvarlak yaka giysilerden yana yapmanızı öneririz. Bu sayede orantılı bir vücut elde etmiş olursunuz.

Kalçalarınızı Gizlemek mi İstiyorsunuz ? O Zaman Düz Kesimli Eteklere Bir Göz Atın

Kalçalarınızı kamufle etmek için dilerseniz düz kesimli bir etek, veya sigara paça diye tabir edilen pantolonları tercih edebilirsiniz. Aklınızda bulunsun ! Asimetrik kesimlerde fazla kiloları gizlemek için oldukça ideal bir seçimdir. Elbise ve etek tercihlerinde asimetrik kesimi düşünebilirsiniz.

Geniş Kalçalar İçin Kemer

Diyelim ki, geniş kalçalara , ince bir bele sahipsiniz. Bu durumda dikkati belle toplamak için kemer kullanabilirsiniz.

Şuan için zayıf görünmek için kıyafet tüyolarımız bu kadar. Yeni bir moda gününde görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?