Cansu Dere’ye Dair Merak Edilen 5 Detay

Cansu Dere

Kanal D ‘nin yeni dizisi Sadakatsiz ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Cansu Dere ve dizi ile merak edilenleri sizler için bu konumuzda bir araya getirdik.

Sevgili Cansu Dere, kariyerine model olarak başlayıp, oyunculukla devam ediyor. Yaptığı başarılı diziler ile ilgi dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran güzel oyuncu, bugünlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi ile bugünlerde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Cansu Dere ve dizi hakkında merak edilenleri 3 başlık altında sizlerle paylaşıyoruz.

Yunanistan – Ankara – İzmir Hatta

Sevgili Cansu Dere , Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak 14 Ekim 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Lise mezuniyetine kadar eğitimini İzmir de gördü.

Arkelog Adayından Miss Turkey’e

Üniversite eğitimi için İstanbul gelip, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okurken , 2000 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey yarışmasına katıldı. Bu yarışmada 3. olan Cansu Dere, o dönemde eğitim hayatına kısa bir ara verip, yeni mesleğine ağırlık vermeye başladı.

cansu dere nereli

Televizyona Geçişi Sunuculukla Oldu

Televizyonla ilk tanışması çocuk programı ile oldu. Sunmuş olduğu programlar arasında Türkiye’nin Yıldızları ve Lifestyle programları yer almakta.

Yükselişi Sıla İle Yakaladı

Güzel oyuncunun ilk dizi deneyimi Metro Palas da oldu. İlk sinema deneyimini başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaştığı Son Osmanlı Yanım Ali filmi ile oldu. Dizi alanındaki yükselişi ise Sıla ile yakaladı

Cansu Dere’nin Yeni Dizisi Sadakatsiz

cansu dere yeni dizi sadakatsiz

Bugünlerde yeni dizi ile televizyon ekranlarına dönüş yapan başrollerini Caner Cindoruk ile paylaştığı Sadakatsiz dizi ile sevenleri ile buluşuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?