Dyson Airwrap Multi-Styler Saç Şekillendirici Fiyatları 2022

Havalı saçların gizli kahramanı Dyson Airwrap Multi-Styler Saç Şekillendirici ile tanışmaya hazır mısınız ?

Dyson Airwrap ile aşırı ısı olmadan saçlarınıza istediğiniz bukleleri yapabilirsiniz. Coanda etkisi sayesinde istediğiniz zaman elektriklenmeye maruz kalmadan saçlarınızı gönül rahatlığıyla düzleştirebilirsiniz. Kızlar, şimdi dilerseniz gelin, bu setin içerisinde neler var, bir inceleyelim.

Dyson Saç Şekillendirici Seti

Yeni Dyson Airwrap sayesinde saçlarınızı daha canlı, daha parlak ve daha havalı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. En son teknoloji ile geliştirilmiş olan Coanda akımı sayesinde kendi tarzını yaratman için yeniden tasarlanmış başlıklar mevcut.

dyson airwrap multi-styler

Kızlar, şimdi gelin birlikte, saçımız için uygun olan saç şekillendirici seti keşfedip, fiyatları ne kadarmış, bir öğrenelim.

Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler (Parlak Nikel ve Parlak Bakır)

Saçlarınızın uzunluğu göğüs hizasında ise yada uzun ise Dyson Airwrap Complete Uzun Multi – Styler serisine bakabilirsiniz. Farklı saç tipleri için tasarlanmış olan bu serinin içerinde neler var bir bakalım.

dyson airwrap complete uzun multistyler fiyatı 2022

Coanda Etkili Düzleştirici Kurutma Başlığı

Kurutan, düzleştiren ve elektriklenmeyi gideren çok fonksiyonlu başlığı sayesinde saçınıza birkaç işlemi yapabilirsiniz.

30 mm Airwrap Uzun Başlık

Uzun saçlar için hacimli bukleler veya dalgalar, bu başlık sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

40 mm Airwrap Uzun Başlık

Uzun saçlarınıza doğal bukleler yada dalgalar vermek istediğinizde bu başlığı kullanabilirsiniz.

Yumuşak Düzleştirme Fırçası

Sizin de saçlarınız bizimki gibi ince telli ise düz ve pürüzsüz bir şekillendirme yapmak için bu düzleştirme fırçası oldukça uygun.

dyson saç şekillendirici seti fiyat

Sert Düzleştirme Fırçası

Saçınız kolay mı elektrikleniyor ? Saçlarınız elektriklendiğinden dolayı istediğiniz şekli veremiyor musunuz ? O zaman, sert düzleştirme fırça ile tanışma zamanı gelmiş demektir. Kolay elektriklenen saçlar için düz ve pürüzsüz şekillendirme.

Yuvarlak Hacimlendirici Fırça

Artık saçlarınıza yuvarlak hacimlendirici fırça sayesinde istediğiniz gibi hacim verip, şekillendirebilirsiniz.

Filtre Temizleme Fırçası

Saçınızı şekillendirmek için kullanmış olduğunuz bu ürünleri, Dyson Airwrap multi-styler’ınızın filtre temizleme fırçası sayesinde rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Saklama Çantası

Saçlarınızın havalı bir görünüme kavuşturan, istediğiniz şekli rahatlıkla verebileceğiniz bu ürünleri saklama çantasında rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler Seti Fiyatları

Şimdi gelelim, işin ekonomik boyutta. Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler (Parlak Nikel ve Parlak Bakır) Fiyatı, şuan için 8.999,00 ₺.

Dyson diğer saç bakımı ürünlerini gördünüz mü ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?