Emily Ratajkowski’nin Makyaj Yaparken Kullandığı 6 Ürün

Emily Ratajkowski’nin makyaj stilinde kullandığı 6 kilit ürünü sizler için araştırdık. Sizler de tıpkı Emily Ratajkowski doğal aynı zamanda gösterişli bir makyaj yapmak istiyorsanız, bu makyaj ürünlerine bir göz atın, deriz .

Emily Ratajkowski’nin Makyaj Stili

An itibarıyla Emily Ratajkowski gibi hem doğal hem de gösterişli bir makyaj için gerekli olan makyaj ürünlerini açıklamaya başlıyoruz.

Şekillendirici Kaş Jelleri

flormar tinted brow gel

Ünlü oyuncu Emily ‘ye göre aydınlık bakışların sırrı, taranmış aynı zamanda düzgün duran kaşlarda gizlidir. Kaşlar için sabitleyici kaş sabunları ve şekillendirici kaş jelleri ürünlerine göz atabilirsiniz.

Doğal Makyaj İçin Allık

clinique cheek pop blush peach pop

Makyaj görünümüne genç ve natürel bir hava katmak için elmacık kemiklerine ve burunun üst kısmına allık dokunduruyor.

Karamel Dudaklar İçin

nars afterglow lip balm laguna

Makyaj çantanızda joker olarak bulundurabileceğiniz rujlardan biri. Doğal ve hafif bir makyaj için hem de dumanlı ve yoğun bir görünüm için bronz ve karamel tonlarda bir ruj tercih edebilirsiniz.

Dudakları Büyük Göstermek İçin Gölge Tonlar

huda beauty lip contour 20 automatic matte lip pencil sandy beige

Ünlü oyuncu Emily Ratajkowski, her ne kadar dolgun dudaklara sahip olsa da kahve tonlu dudak kalemi ile dudaklarını çerçeveleyerek daha dikkat çekici dudaklara sahip oluyor. Dudaklarını bir tık daha ön plana çıkarmak içinde dudak kontürü ile gölgelendirme yapıyor.

Kirpikleriniz Kıvrık Olsun

surratt beauty relevée lash curler

Başarılı yıldızına göre kirpik kıvırıcısı olmazsa olmazları arasında . Bakışları canlandırmak aynı zamanda gözleri büyük göstermek için günlük makyajınızda maskara kullanmak yerine Emily gibi sadece kirpik kıvırıcısı kullnabilirsiniz.

Bakışları Derinleştirmek İçin Bronz Tonları Tercih Edin

kiko long lasting eyeshadow stick - 63 bronze

Emily Ratajkowski, hem günlük , hem doğal makyajında hem de gösterişli kırmızı halı makyajlarında favorisi bronz tonlar. Bakışlarına derinlik kazandırmak adına ışıltılı yada mat bitişler için bronz tonlar tercih ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?