En Uygun Krem Far Fiyatları 2022

Sonbahar makyajlarınıza ışıltı katacak olan en iyi krem farları sizler için araştırdık. Metalik tonlarıyla göz kapaklarınıza pürüzsüzce yayılacak en uygun krem farlar ile tanışmaya hazır mısınız ?

Krem Far Fiyatları

Kiko Colour Lasting Creamy Eyeshadow

en ucuz krem far fiyatları kiko milano göz farı

Mükemmel bir göz makyajı için Kiko Milano markasının Colour Lasting Creamy Eyeshadow 06 Forest Green rengini deneyebilirsiniz. Kadifemsi ve eşit dokusu sayesinde 8 saatte kadar etkilidir. Anthracite , Bordeaux ve Green olmak üzere 3 rengi mevcut. Kiko Milano Colour Lasting Creamy Eyeshadow 06 Forset Green Fiyatı : 79,99 TL.

Farmasi – Krem Göz Farı Pink Glow 01

farmasi krem göz farı fiyatları

Trend tonlarda, uzun süre kalıcı ve yüksek pigmentli kremsi göz farıdır. Yumuşak dokusu sayesinde kolay uygulama sağlar, yoğun rengi gün boyu canlılığını korur. Fiyat konusuna değinecek olursak, oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Farmasi krem göz farı pink glow 01 fiyatı şuan için 89,99 TL.

Sephora – Ombre Premiere Krem Far

ombre premiere chanel sephora fiyatı

Göz kapağı ile bütünleşen krem doku gözleri canlı ve kolay karışabilen tonlar ile renklendirir. Şuan için Chanel Ombre Premiere Fiyatı : 570 TL.

Yves Rocher – Krem Dokulu Kalem Far

krem dokulu kalem far fiyatları yves rocher

Gün boyu etkili bakışların sırrı ; Yves Rocher krem dokulu kalem farda gizli. Günlük koşullara karşı oldukça dayanıklı yoğun renklere sahip, kremsi dokuya sahip dokulu kalem far sayesinde bakışlarınız daha etkili olacak. Bu ürünün 8 farklı renk tonu mevcut. Dilerseniz diğer renkleri görmek için Yves Rocher bakabilirsiniz. Ürünün fiyatına gelecek olursak; Yves Rocher krem dokulu kalem far fiyatı şuan için 127.42 TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Etkileyici Bir Sonbahar Makyajı İçin Tüyolar

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?