Hande Erçel ve Burak Deniz Yeni Dizisi ”Bambaşka Biri ”

Hande Erçel ve Burak Deniz ”Bambaşka Biri ” Dizi İçin Bir Araya Geldi

Bambaşka Biri, yeni bir dizi olarak FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. İkili, daha önce Aşk Laftan Anlamaz dizisinde de birlikte oynamıştı. Dizinin konusu, bir cinayet davası etrafında gelişen bir aşk hikayesi. Dizinin ilk bölümü 11 Eylül Pazartesi günü seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bambaşka Biri Dizisinin Konusu

Dizinin konusuna kısaca değinelim. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak Deniz, Bambaşka Biri dizisinde çok ünlü bir haber spikeri Kenan Öztürk karakterini canlandırıyor.

Genç ve başarılı oyuncu Hande Erçel ise bu dizide gözü pek savcı Leyla karakterini canlandırıyor.

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

Dilerseniz dizinin ilk fragmanı dilerseniz BURADAN seyredebilirsiniz.

Bambaşka Biri Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor : Burak Deniz – Hande Erçel – Cem Davran – Ferit Aktuğ – Begüm Akkaya- Uğur Uzunel – Polen Emre – Gülçin Hatıhan – Aslı Orcan – Berrin Arısoy ve Muttalip Müjdeci

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?