İlhanlar Home ‘da Efsane Cuma Başlıyor !

Beko Efsane Cuma İlhanlar Home

Efsane Cuma günleri İlhanlar Home ‘da başladı. 23 Kasım – 30 Kasım tarifleri arasında geçerli olacak, bu efsane günleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Mutlu evlerin sırrı İlhanlar Home ‘dan kaçırılmayacak büyük bir fırsat daha. Bugünlerde beyaz eşyanızı yenilemeyi düşünüyor ve tercihiniz bir dünya markası olan Beko ise, bu büyük fırsatı hemen değerlendireceğinizi düşünüyoruz.

Evlenecek olan sevgili çiftler ve beyaz eşyalarını yenilemeyi düşünenler şimdi efsane günler kapsamında yer alan indirimlerden yararlanarak yaşam alanlarınızın yeni gözdesi olacak beyaz eşyanın almanın tam zamanı .

İlhanlar Beko Efsane Cuma

23 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak efsane Cuma kampanya kapsamında hangi ürünleri mi yer alıyor ?

Evinizin Havasını Değiştirecek Beko Klimalar

beko enfsane cuma beko klima fiyatları

Yazın serinleten, kışın ısıtan Beko klima sayesinde yaşam alanınızın havasını keyfinize göre ayarlamanın tadını çıkartın.

Geniş İç Hacmine Sahip Aynı Zamanda Enerji Tasarrufu Sağlayan Beko Buzdolabı

efsane cuma ilhanlar home beko buzdolabı fiyatları

Geniş iç hacmi sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi rahatlıkla yerleştirip, gıdalarınızı uzun süre muhafaza edeceğiniz aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayacak bir buzdolabına ihtiyacınız mı var ? O zaman Beko buzdolapları ile tanışma vaktiniz gelmiştir.

Dört Mevsim Gıdalarınızı Güvenle Saklayabileceğiniz Beko Derin Dondurucu

en uygun beko derin dondurucular ilhanlar home

Şimdilerde üçlü beyaz eşya setlerinin yerini artık dörtlü beyaz eşya setleri yer almaya başladı. Dördüncü ürün hangisi mi ? Her mevsim gıdalarınızı güvenle depolayabileceğiniz derin dondurucular.

Mutfağınızı Yeni Gözbebeği Beko Bulaşık Makinesi

ilhanlar home beko bulaşık makinesi fiyatları

Sizin gün bulaşığını Beko bulaşık makinesine bırakın, o sizin yerinize bulaşıkları yıkarken, siz keyif kahvenizi yudumlayın.

Efsane Cuma indirimlerinden yararlanmak için 30 Kasım son gün. Sizlerde bu fırsatı biran önce değerlendirmek isterseniz , dilerseniz BURAYI tıklayarak kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de İlhanlar Home mağazamıza uğrayabilirsiniz.

İlhanlar Home Adres : Eski Devlet Hastanesi Civarı, Toroslar Girişi, Kuvayi Milliye Blv. Osmaniye Mh. No.195 Toroslar/Mersin

Pazar Günleri açığız, kahve içmeye bekleriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?