Mart Ayında Sinema Salonlarında Vizyona Girecek 3 Film

Mart ayında vizyona girecek filmler

Sinema severler için bu ay vizyona girecek olan filmleri araştırdık. Komediden aşka, filmkurgudan fantastik filmler Mart ayı boyunca sinema salonlarında, siz sevgili sinema severleri bekliyor.

Şimdi ajandanızı elinize alın. Birazdan paylaşacağımız film önerileri arasında sevdiğiniz film yada filmlerin tarihini kaydedin.

Mart Ayında Vizyondaki Filmler

Adanış Kutsal Kavga

Başrollerini Esra Bilgiç , İsmail Filiz, Baki İlhan, Serdar Deniz ve Nevzat Yılmaz‘ın paylaştığı Adanış Kutsal Kavga 11 Mart 2022 tarihinde vizyona giriyor. Dram, aksiyon türünde olan bu filmin konusundan kısaca bahsedelim.

adanış kutsal kavga film ne zaman vizyona giriyor

Film, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen kadim bir sırrı korumak üzere teşkilatlanmış “Adanmış”larla bu sırrı tekrar ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesini konu alıyor.

Burçlar

Devrim Yalçın’ın yönettiği Burçlar filmin oyuncu kadrosunda şu isimler yer almakta. Ali Ersan Duru , Gözde Mutluer, Ferman Akgül , Cengiz Küçükayaz ve Ayşen Sezerel . Romantik komedi türünde yer alan Burçlar filmi 25 Mart 2022 tarihinde bekleyenleri ile buluşuyor. Filmin konusu ?

burçlar filmin konusu

Başarılı bir iş insanı olan Burcu’nun hayattaki tek takıntısı astrolojidir. Burcu’dan hoşlanan Sinan da genç kadını etkilemek için türlü planlar yapar. Ancak ‘burçlar masası’ Sinan’ın planlarının gerçekleşmesine izin vermez. Onun bambaşka planları vardır. Gerçek aşkın savunucusu olan ‘burçlar masası’ Burcu’yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır.

The Lost City ( Kayıp Şehir )

The Lost City (Kayıp Şehir) , Aaron Nee ve Adam Nee tarafından yönetilen, bir Amerikan aksiyon – macera romantik komedi filmidir. 25 Mart 2022 ‘de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor. Brad Pitt , Sandra Bullock , Channing Tatum, Daniel Radcliffe . Filmin konusu ?

the lost city kayıp şehir filmin oyuncuları

Zeki ama inzivaya çekilmiş yazar Loretta Sage, hayatını kahraman karakter “Dash”i canlandırmaya adamış yakışıklı kapak modeli Alan’ın yer aldığı popüler aşk-macera romanlarında egzotik yerler hakkında yazarak geçirmektedir. Loretta, Alan ile birlikte yeni kitabının tanıtım turnesinde iken, onu son kitabında yer alan antik kayıp şehrin hazinesine götürebileceğini uman eksantrik bir milyarder tarafından kaçırılır. Sadece kitaplarının sayfalarında değil, gerçek hayatta da bir kahraman olabileceğini kanıtlamak isteyen Alan, onu kurtarmak için yola koyulur. Destansı bir orman macerasına atılan bu beklenmedik çiftin, Kayıp Şehir’de hayatta kalmak ve sonsuza dek kaybolmadan önce antik hazineyi bulmak için artık birlikte çalışması gerekmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?