Mersin ‘de Hint Kınasının Adresi Zeynep Henna

Şimdilerde Hint kınası yaptırmak oldukça popüler olmaya başladı. Düğün , nişan, mezuniyet, özel günlerde ya da  değişiklik olsun diye Hint kınası mı yaptırmayı düşünüyorsunuz ?

Hint kınasına farklı bir yorum katan, uzun bir süre rahatlıkla elinizde kalacak bir hint kınası yaptırmayı düşünüyorsanız, sizlere Zeynep Henna gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

Hint Kınasında neden mi Zeynep Henna ‘yı tercih etmelisiniz ? 

Şu içtenlikle söyleyebilirim ki, Zeynep Henna Butik ‘in sahibi son derece nazik, kibar ve güler yüzlü bir bayan. Bir taraftan her müşterisiyle bizzat kendisi ilgilenip, istedikleri motifleri, şekilleri bir nakış işlercesine ellerine nazik bir şekilde yapıyor. Gelen herkes hem istediklerini Hint kınasının yaptırmanın keyfini yaşarken, bir taraftan da samimi, sıcak bir ortamda bulunmanın rahatlığını yaşıyor.

Türkiye’nin İlk ve Tek Yerli Üretim Hint Kınası Belmera

Şu ana kadar belki farklı markaların üretmiş olduğu Hint Kınasını alıp ya kendiniz yapıp, ya da arkadaşınıza yaptırmış olabilirsiniz. Bazen yaptırdığınız bu kınadan memnun kalmış olabilir, bazen de istediğiniz sonucu almadığınız için üzülmüş olabilirsiniz.

Eğer kına yaptırmayı ya da yapmayı seviyorsanız, Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretimi olan Belmera Henna Hint Kınası denemenizi tavsiye ederiz. Sonuçtan oldukça memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Özel günlerinizde, doğum gününde, nişanda, düğünde ve mezuniyetinizde ellerinizi bir tık daha ön plana çıkartacak bir kına yaptırmayı isterseniz Zeynep Henna ‘yı tercih edebilirsiniz. 😉

Bu arada Hint kınasının dışında , eşarp, şal takı alanında hizmet vermekte. Hint kınası yaptırmak ve diğer ürünler hakkında bilgi almak için bize ya da  @zeynep_henna ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu arada konu ile ilgili videoya göz atmayı unutmayın . 🙂

Elinize güzellik katacak Hint Kınası Zeynep Henna ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?