Sadakatsiz Dizisinden Asya Arslan Karakterinin Stil Kodları

Yeni sezon dizileri arasında yer alan Sadakatsiz gerek çarpıcı konusu ile gerekse oyuncu kadrosu ile adından çok söz ettiriyor. Sadakatsiz dizisi sürükleyici konusunun dışında karakterlerin stilleriyle de kendisinden bahsettiriyor.

Cansu Dere dizide canlandırmış olduğu Asya karakterinin stili de oldukça ilham verici. Dilerseniz hemen stil kodlarına bir göz atalım.

Sadakatsiz dizisinin Dr. Asya‘nın stilini mercek altına aldığımızda şu kodlar ile karşılaşmaktayız. Minimal ve nötr tonlar ön planda.

Sıcak renkler yerine nötr tonlarda seçimler yapan Asya’nın kilit parçaları arasında şunlar yer almakta : Sıcak kazaklar – saten ipek üst ve elbiseler – trençkot – skinny kesim pantolonlar .

Sadakatsiz Dizisinde Dr. Asya’nın Stili

Sadakatsiz dizisinde Asya’nın ilk bölümlerde giymiş olduğu en beğenilen parçalardan biri olan, aynı zamanda bizimde favori parçalarımız arasında yer alan, gri saten askılı elbisenin markasını merak edenler için söyleyelim.

gri askılı saten elbise sadakatsiz dizisi asya
The Latest Thing Gri Elbise

Bu elbisenin markası The Latest Thing .

Genel olarak tarzına baktığımızda feminen bir stilin hakim olduğunu görmekteyiz. Feminen stil, yelek pantolon gibi maksülen çizgisindeki takımlarında da kendisini gösteriyor.

Dizide hafızalara kazılan sahnelerden biri hiç kuşkusuz intikam yemeği sahnesi. Sevgili Asya’nın intikam elbisesi ise hiç kuşkusuz diziye imzasını attıran stil anlarından biriydi.

cansu dere kruvaze siyah elbise markası rue
Rue

Tıpkı intikam yemeğinde olduğu gibi özel gecelerinde de siyah renkten vazgeçmiyor. Siyahın farklı modellerini elbiselerinde tercih ediyor. Bu bölümde giymiş olduğu kruvaze siyah elbise markası , Rue

sadakatsiz asya  gri uzun hırka

Asya’nın güvenli alanlarından biri olan evinde gri rengine sıkça yer verdiğini görmekteyiz. Asya’nın bu bölümde giymiş olduğu gri uzun hırkanın markası , Tiffany&Tomato

sadakatsiz dizisi asya beyaz ceket elbisesi

Asya karakterinin en çok beğenilen diğer bir takımı ise beyaz elbise ve ceket takımı. Ceket elbise takımda Moda Tasarımcısı Dilek Hanif‘in imzası var.

Asya’nın stil kodlarını açıklarken nötr renkleri tercih ettiğinden bahsetmiştik. Siyah beyaz dışında en çok tercih ettiği diğer bir renk ise lacivert.

sadakatsiz asya şal

Bu bölümde panço olarak tercih ettiği şalın markası ise ; Marks & Spencer

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?