Mersin’de Perdenin Adresi İlhanlar Home Perde

İlhanlar Home Perde'nin Yeni Konseptini Gördünüz mü ?

Mersin’in yeni büyük konsept mağazası İlhanlar Home ‘un bünyesinde yer alan İlhanlar Perde‘yi sizler için ziyaret ettik.

İlhanlar Home Perde olarak 2012 yılından bu yana sevgili Mersin halkına hizmet vermekte. Bu yıl yenilenen yüzü ile ürün gamını daha da genişleten İlhanlar Home perde, yaşadığınız her alanın dekorasyonuna görsel estetik katmaya devam ediyor.

Sizler için hem yenilene perde mağazasını ziyaret ettik, hem de bu sezon favori perde modelleri hakkında sizler için öğrendik. Hiç vakit kaybetmeden mağazadan kareleri eşliğinde konumuza devam ediyoruz.

İlhanlar Home , değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek, evlerinin dekorasyonuna estetik katmak adına bu yıl perde mağazasında büyük bir yeniliğe gittiğini görmekteyiz. Mağazanın kapısından içeri girer girmez, göz estetiğine hitap eden bir dekor bizi karşılamakta.

Aklınızdan şuan acaba ” hangi perde markaları var ? ” Bu sezon hangi perde modelleri ön planda ? ” ” Acaba evimin çizgisine hitap eden perdeyi bulabilir miyim ? ” gibi bir takım soruların geçtiğini hisseder gibiyiz. Hemen aklınızdaki soruları yanıtlayalım.

2021 kruvaze perde modelleri ilhanlar home

Perde markaları arasında en çok tercih edilen Taç – Brillant ürün gamında yer almakta. Bunun yanı sıra geniş ürün gamında tekstil ürünleri de bulunmakta.

2021 kruvaze perde modelleri ilhanlar home

Bu sezonun en çok tercih edilen perde modellerine gelecek olursak, şu modellerin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım açısından hem de görsel estetiği açısında dikey perde modelleri bu sezonun öne çıkan perde modelleri arasında yer almakta.

2021 kruvaze perde modelleri ilhanlar home

Evinizin çizgisi klasik ya da avangart çizgisine yakın ise tercihinizi kruvaze perde modellerinden yana yapabilirsiniz.

yeni stor perde modelleri ilhanlar home perde

Yaşam alanlarınızın konsepti sportif yada çağdaş bir çizgi hakim ise bu çizgi zarif bir şekilde tamamlayacak olan stor perde çeşitlerine bakabilirsiniz.

dekoratif kırlent modelleri ilhanlar home perde

Oturma odanızın elit, salonunuzun elegan bir görünüme kavuşturmak adına dilerseniz oturma grubunuza eşlik eden dekoratif kırlentlerinizi, perdeniz ile aynı yaptırabilirsiniz.

Zevkinizin ve tarzınızın doğrultusunda evinizin çizgisine ince ve zarif bir dokunuş yapmak için sizleri İlhanlar Home Perde mağazasına bir kahve içmeye bekleriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?