Mersin’in Yeni Konsept Mağazası ” İlhanlar Home ”

Mersin'in En Büyük Konsept Mağazası İlhanlar Home

Mersinliler, yeni en büyük konsept mağazasına kavuştu ! ” İlhanlar Home” Mutlu Evlerin Sırrı

Yenilenen yeni konseptiyle İlhanlar Home siz değerli Mersin halkına hizmet vermeye devam ediyor. Kısa bir süre önce yenilenen yeni yüzü ile Mersin’in en büyük konsept mağazası İlhanlar Home’u sizler için ziyaret ettik.

Mutlu Evlerin Sırrı İlhanlar Home’da Saklı

” İlhanlar Home ürün yelpazesinde hangi markalar yer alıyor ? Hangi ürünler bulunuyor ?” diye aklınızdan bir takım soruların geçtiğini düşünüyoruz. Hem aklınızdaki sorulara yanıt vermek açısından, hem de ürünleri sizlerle paylaşmak adına , mağazadan kareler ile konumuza devam edelim.

Mobilyadan beyaz eşya, halıdan perdeye , züccaciye ürününden küçük ev aletlerine kadar, kısacası eviniz için ihtiyacınız olan A’dan Z’ye her şeyi burada bulmanız mümkün.

Geniş bir ürün gamına sahip olan İlhanlar Home, şu markaların satışını yapmakta.

✔ Beko

beko ilhanlar

Hizmet sektörüne bir dünya markası olan Beko ile yola çıkan firma, Beko bayiliğini sürdürmeye devam ediyor.

Sektörde emin adımlar ile ilerleyen firma ilerleyen zaman diliminde ürün gamına şu markaları da ekledi.

✔ Karaca Home

Ev tekstil ürünlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Karaca Home ürünlerini burada bulabilirsiniz. Evinizi elegan bir görünüme kavuşturacak Karaca Home’un yeni ev tekstil ürünlerini gördünüz mü ?

ilhanlar karaca
Karaca İlhanlar Home

✔ Karaca

Mutfak eşyası, yemek takımı, çeyiz alış veriş değince ilk baktığımız markalar arasında Karaca gelir. Hem günlük hem özel yemek davetlerinde masanıza farklı bir ışıltı katacak olan Karaca ürünlerini görmelisiniz.

✔ Taç-Brillant Perde

Bir odanın en güzel aksesuarıdır perdeler. Yaşam alanlarınızın dizaynına zarif bir dokunuş yapacak olan yeni sezon Taç perde ve brillant perde modellerini mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

Weltew Home

ilhanlar home mobilya weltew
İlhanlar Home

Mevcut evinizin mobilyalarını değiştirmek yada yeni kuracağınız yuva için mobilya arayışı içerisindeyseniz yeni sezon Weltew Home mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Şua için mevcut olan evinizin çizgisine küçük dokunuşlar yapmayı düşünüyorsanız, yada evlilik hazırlığı içerisindeyseniz, İlhanlar Home bekleriz.

İlhanlar Home İletişim Bilgileri

İlhanlar Home Adres: Eski Mersin Devlet Hastanesi Civarı , Toroslar Girişi , Kuvayi Milliye Blv. Osmaniye Mah. No : 195 Toroslar / Mersin

Telefon : 0324 323 44 44

Web Sitesi : https://www.ilhanlarhome.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?