Mobilya’da Sonbahar Fırsatları ( İlhanlar Home )

Lüks ve Güzel Alanlar İçin Mobilya da Sonbahar Fırsatları İlhanlar Home

Mutlu Evlerin Sırrı İlhanlar Home’dan Kaçırılmayacak Sonbahar Fırsatları !

Yaz sezonu geride bırakıp, kış sezonuna doğru geçiş yaptığımız bu sonbahar mevsiminde evinizin dekorasyonuna güzel bir jest yapmayı düşünüyorsanız, bu düşüncenizi gerçeğe çevirmenin tam zamanı !

İster mevcut evinizin dekorasyonu yenileme sürecine girmiş olun, isterseniz de evlilik hazırlığı süreci içerisinde olun, her iki durumda da zevkinize, tarzınıza aynı zamanda bütçenize hitap edecek yeni sezon mobilya ürünlerini görmek için İlhanlar Home mağazasını ziyaret edin. 😉

Hazır elinize kahvenizi almış, bu satıra kadar bize eşlik etmişken, sizin içinde bir ön araştırma olması için yeni sezon oturma grupları içerisinde yer alan yeni koltuk takımı modelleri, yeni yemek odası takımları ve yeni köşe takımı modellerine bir göz atalım.

Çağdaş Tasarımı İle Karşı Konulamayacak Bir Estetik

zirkon koltuk takımı ilhanlar home

Evinizin en özel odalarından biri olan salonlarınızın dizaynına çağdaş tasarımı ile karşı konulmayacak bir yorum katacak olan Zirkon koltuk takımına yer aşmaya hazır mısınız ? Göz alıcılığıyla gelen misafirlerinizi hayran bırakacak simetrinin şahane birleşimini sunan bu koltuktan gözlerini alamayacaklar.

Konfor ve Şıklık Bir Arada

zirkon yemek odası takımı ilhanlar home

Salonunuz için göz alıcı bir güzelliğe sahip olan Zirkon koltuk takımını tercih ettiniz, şimdi de bu eşsiz güzelliğe eşlik edecek yemek odası takımı arıyorsanız, hemen gözlerinizi Zirkon yemek odası takımına çevirmenizi istiyoruz. Kalabalık yemek davetlerinde konforu ve şıklığı ile nezih bir ortamda yemek yemenin tadına varmaya hazır mısınız ?

Koltuk Takımınız Stilinizi Yansıtsın

istinye koltuk takımı ilhanlar home

Tercih edeceğiniz koltuk takımı hem sizin zevkinizi, hem de salonunuzun stilini belirler. Mobilya seçimindeki zarif zevkinizi, ince bir ruh ile salonunuzun stiline yansıtacak olan bu takım, önce kalbiniz çalıp, sonra salonunuza kurulmak için sizleri bekliyor. 😉

İstediğiniz Köşede Fark Yaratacak Köşe Takımları

yeni sezon köşe takımları ilhanlar home

Şık tasarımlara sahip, fonksiyonel özellikleri ile yaşam alanlarınıza rahatlığı sunacak, özel kumaş ve renk seçenekleri ile, mekanın çizgisi ile muhteşem bir ahenk yakalayacak köşe takımları, İlhanlar Home da sizleri bekliyor.

Evinize rahatlığı, konforu ve göz alıcı güzelliği sunacak olan yeni sezon mobilya modellerini daha yakından incelemek için sizleri mağazamızda bir kahve içmeye bekleriz. ☕

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?