1 Ekim Dünya Kahve Gününde Okkalı Bir Kahve

Dünyanın Her Yerinde Kahveyi Okkalı Sevenler İçin Arzum

Arzum’dan Dünya Kahve Gününe Özel Okkalı Bir Kahve !

Arzum Küçük Ev Aletleri, Türk kahvesi kültürünü dünya çapında yaymaya devam eden ve bunu kendisine misyon eden Arzum Okka, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde kahve severler için Türk kahvesini en taze ve kıvamla sunmaya devam ediyor.

En önemli kültür değerlerimizin arasında büyük bir yer tutan Türk kahvesini, Arzum Dünya Kahve Günü’nü kutluyor. Bu özel günde Arzum, Arzum Okka markası ile kahve sevenlerine benzersiz bir deneyim ve lezzet sunuyor.

yeni arzum okka kahve makinesi

Dünyanın hangi ucunda olursanız olun, ister yeni bir güne başlamak, ister bir günü arkanızda bırakmak, isterseniz de sevdiğinizle birlikte romantik bir ortamda sohbet ederken size Türk kahvesi, kokusuyla, bol köpüğüyle ve tadıyla büyük bir zevkle eşlik edecektir. Bu eşsiz lezzeti istediğiniz her zaman deneyimlemek için Arzum Okka Beangourmet Türk kahvesi değirmeni ile ilk önce kahve çekirdeklerini bir güzel öğütüp, ardından Arzum Okka ile bol köpüklü bir Türk kahvesi yapıp, gerçek lezzetini damağınızda hissetmenin tadını çıkartabilirsiniz.

okka beangourmet türk kahvesi değirmeni arzum

” Neden Arzum Okka Beangourmet Türk kahvesi değirmenini tercih etmeliyiz ? ” diye soracak olursanız, nedeni şöyle açıklayalım. Arzum Okka Beangourmet , Türk kahvesi çekirdeklerini kusursuz bir şekilde öğütme imkanı sunmakta. Bu işlemi yaparken seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, kahvenin aromasını koruyarak öğütme işlemini gerçekleştirmektedir.

okka türk kahve makinesi arzum

” Neden Arzum Okka tercih etmeliyiz ? ” diye de soracak olursanız, hemen onun nedeni de kısaca açıklayalım. Gerçek kahve tutkunları için kahvenin kokusu kadar, köpüğü, kıvamı ve lezzeti de son derece önemlidir. İşte, ödüllü Arzum Okka da , ağır ateşte, istenilen ideal kıvamda bol köpüklü kahvenizi bir güzel pişirip, Türk kahvesinin vazgeçilmez geleneğini ve lezzetini doğrudan fincanınıza aktarıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?