Oysho 2019 Spor Giyim Modelleri ve Fiyatları

İspanya , Oysho , Bayan Spor Giyim, Yeni Sezon Spor Kıyafetleri

İspanya merkezli kadın iç giyim konusunda uzmanlaşmış bir moda markası olan Oysho, 2019 sezonu için yine birbirinden iddialı parçalardan oluşan muhteşem bir koleksiyon hazırlamış. İç giyimden tutunda plaj giyimine kadar, kadınların kendilerini daha rahat hissedebilecekleri, stillerini gözler önüne serebilecekleri oldukça rahat ve kullanışlı bir o kadar şık bir koleksiyon hazırlamış.

Bizde sevgili bayan takipçilerimizi düşünerek, Oysho yeni sezon koleksiyonu içerisinden ilk etapta spor giyimi paylaşmak istedik.

Spor Yapmak Şimdi Daha Rahat

İster kapalı spor salonlarında fit kalmak için, ister açık alanda formunuzu korumak için isterseniz de evde pilates veya herhangi bir egzersiz yapmak için Oysho bayan spor giyim koleksiyonu içinde spor mekanınıza hitap edecek, içinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz kıyafetleri bulabilirsiniz. Hemen bu kıyafetlerden birkaç tanesini sizlerle paylaşalım.

OYSHO Bayan Spor Giyim Modelleri ve Fiyatları 2019

desenli toparlayıcı tayt oysho

Desenli toparlayıcı taytı , yürüyüşte, koşuda ve egzersiz yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi diğer spor aktiviteleri içinde oldukça uygundur. Yüksek belli ve şekillendirici özelliğe sahip bu toparlayıcı tayt sayesinde spor yaparken daha fit bir görünümde olduğunuzu göreceksiniz. Oysho Desenli Toparlayıcı Tayt Fiyatı şuan için 189, 94 TL.

Yüksek Tempolu Antrenmanlar İçin

çabuk kuruyan yüksek destekli üst oysho

Yoğun tempoda çalışanlar için oldukça ideal bir üst seçimi. Yüksek yoğunlukta antrenmanlar yüksek destekli spor üst. Bu üst daha fazla geçirgenlik özelliğine sahip olmakla birlikte çabuk kuruma özelliğine sahip. Aynı zamanda ekstra nefes alma özelliğine sahip. Oysho Çabuk Kuruyan Yüksek Destekli Üst Fiyatı , 139,95 TL

Tek Parça Spor Giyim

dikişsiz kısa tulum oysho

Egzersiz veya spor yaparken kıyafet seçimininde tercihini tek parçadan yana kullananlar için dikişsiz kısa tulum. Rahatına düşkün olanlar için oldukça iyi bir seçim diyebiliriz. Oysho Dikişsiz Kısa Tulum Fiyatı 189,95 TL.

Kadın Spor Üst Giyim

kısa rüzgarlık modelleri oysho

Altta toparlayıcı tayt, üste çabuk kurumaya elverişli bir üst giyim, bu kombini tamamlayacak güzel bir kısa rüzgarlık iyi gider. Oysho Kısa Rüzgarlık Fiyatı ; 169,95 TL.

Oysho Kadın Spor Giyim Modellerini ve diğer ürünleri daha yakından inceleyip, fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?