Pantone 2024 Yılının Renk Trendi Açıklandı !

Evetttt arkadaşlar an itibarıyla 2024 yılının rengi belli olmuştur. Pantone 2024 yılı olarak PANTONE 13-1023 Peach Fuzz ( Şeftali Tüyü) seçti !

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz (Şeftali Tüyü) Anlamı

PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü kendimizi ve başkalarını besleme arzumuzu yakalıyor. Her şeyi kapsayan ruhu zihni, bedeni ve ruhu zenginleştiren kadifemsi yumuşak bir şeftali tonudur.

Executive Director, Pantone Color Institute Leatrice Eiseman, bu renk hakkında şunları söyledi.

“ Yakınlık ve bağlantıya olan doğuştan gelen özlemimizi yansıtan bir renk tonu ararken, sıcaklık ve modern zarafetle ışıldayan bir renk seçtik. Şefkatle yankılanan, dokunsal bir kucaklama sunan ve gençlerle zamansızlar arasında zahmetsizce köprü kuran bir renk tonu. “

Pantone 2024 Peach Fuzz ( Şeftali Tüyü ) İle Yaşam Alanlarınızı ve Yaşamınızı Güzelleşirmeye Hazır mısınız ?

Kozmetik Ürünlerin Yeni Favori Rengi

Bireysel sıcaklığınızı ön plana çıkartıp doğal güzelliğinizi ışıltı katacak yeni dudak parlatıcıları ile tanıştınız mı ? Cesur ve parlak, aynı zamanda yumuşak ve zarif dudaklar için tercihinizi şeftali ve şeftali tüyü tonlarına sahip renklerini tercih edebilirsiniz.

Yatak Odalarınıza Pozitif Bir Dokunuş

Bugünlerde yatak odanızda pozitif bir etki oluşturmak isterseniz tercihinizi bu renkten yana yapabilirsiniz. 2024 favori rengi olan şeftali tüyünü yatak odanızın herhangi bir alanında kullanabilirsiniz. Bu alan bir halı olabilir, bir nevresim takımı olabilir. Dilerseniz gün ışığndan daha çok faydalanmak için şeftali tonlarında bir renk tercih edebilirsiniz. Bu renkte küçük bir aksesuar bile odanızda pozitif bir atmosfer oluşturacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?