Trendyol Öğretmenler Günü Hediye Seçenekleri

Trendyol Öğretmenler Günü Hediye Setleri

Hayatımızın belirli bir döneminde bizlere rehberlik eden değerli öğretmenlerimizin , öğretmenler gününü şimdiden kutlu olsun. Biliyorsunuz bu pazar Öğretmenler Günü. Bu anlamlı güne sayılı günler kala birçok öğrencimizi öğretmenleri için hediye arayışı içinde. Bizde sevgili öğrencilerimize hediye seçiminde fikir vermek amaçlı birkaç öneride bulunmak istedik.

Moda ve e- ticaret sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Trendyol değerli öğretmenlerimiz için ürün gamında birbirinden farklı ürünler eklemiş. Her bütçeye uygun hediye bulmak mümkün. Hemen Trendyol’dan seçtiğimiz birkaç öğretmenler günü hediye alternatiflerini sizler ile paylaşalım.

Kupa Bardakları

trendyol 24 kasım öğretmenler günü

Hem özel hemde kullanışlı bir hediye için kupa bardağı düşünebilirsiniz. Kupa bardağının bir yüzeyine öğretmeninizin branşını yazdırabilirsiniz, tıpkı yukarıdaki görselde görüldüğü gibi. Diğer yüzeyine de adını ve soyadını yazdırabilirsiniz. Fiyat konusuna değinecek olursak ; Edebiyat Öğretmeni Kupa Bardağı Fiyatı ; 27,90 TL . Müzik Öğretmeni Kupa Bardağı Fiyatı ; 23,90 TL .

Hediyehanem Öğretmenler Günü Hediye Sepeti

öğretmenler günü hediye sepeti trendyol

İkinci hediye önerimiz ise ; 1 tane kupa bardağı , 1 tane anahtarlık ve 1 tane bardak altından oluşan üçlü hediye seti. Bu setin fiyatı şuan için 62,90 TL.

Minyatür Bahçe

öğretmenler günü temalı minyatür bahçe trendyol

Farklı bir hediye arayanlar için el yapımı öğretmenler günü temalı bahçe önerebiliriz. Yaşam alanında dekoratif olarak kullanabileceği oldukça hoş bir unsur. Fiyatı mı ? 149,90 TL.

Baskılı Kravat

trendyol öğretmenler günü temalı hediye kutusu.

En anlamlı ve özel hediyelerde bir tanesi de üzerine Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının olduğu bu kırmızı kravat . Bu hediye kutusunun içerisinde bir de mini daktilo not tutucu bulunmakta. Bu ikili hediye setinin fiyatı ; 69,90 TL.

Mouse Pad

öğretmenler günü mouse pad trendyol

Başta bilişim ve teknoloji öğretmenleri olmak üzere diğer öğretmenlerimizin de kullanabileceği hediyelerden bir tanesi de mouse pad’dir. Trendyol’da öğretmenler gününe özel mouse pad fiyatı ; 21,90 TL.

Cam Masa Saati

öğretmenler günü cam masa saati trendyol

Bizim önereceğimiz son hediye ise ister sınıfta kullanabileceği, isterse evinde kullanabileceği cam masa saati. Bu saatin fiyatı 67, 90 TL.

Tabi hediyeler bunlar ile sınırlı değil. Trendyol’un sevgili öğretmenlerimiz için seçmiş oldukları diğer hediye seçeneklerini görmek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak adına BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?