Survivor Parkurlarından Dizi Setlerine ” Serkay Tütüncü ”

Serkay Tütüncü Kimdir ?

Survivor parkurlarından dizi setlerine transfer olan Serkay Tütüncü hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serkay Tütüncü ilk olarak 2016 yılında Tv 8 yayınlanan Survivor yarışmasında tanımaya başladı. Yarışmada gösterdiğini üstün performans ve yeteneği sayesinde finalle kadar geldi. Bu yarışma ile birlikte televizyonda yıldızı parladı. Yarışma programından sonra dizilerde de görmeye başladık.

Serkay Tütüncü Kimdir ?

Şimdi gelelim , Serkay Tütüncü hakkında merak edilenlere. Sportif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Serkay , 7 Şubat 1991 ‘de İzmir’de dünyaya gelmiş. Üniversite eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamlamış. Yaklaşık olarak 13 sene profesyonel olarak Windsurf yapmış. 2007 ile 2015 yılları arasında Alaçatı ‘da Windsurf eğitmenliği yapmış.

serkay tütüncü survivor

Yıl 2016 ‘yı gösterdiği zaman Tv8 yayınlanan Survivor yarışmasına başvurup, seçilerek 5 ay boyunca gönüller kadrosunda yarıştı.

serkay tütüncü dövme

Serkay Tütüncü’nün Dizileri

Bu yarışmadan sonra özel oyunculuk eğitimleri alarak televizyon ekranlarında bu seferde oyunculuk alanındaki hünerlerini sergiliyor. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında ” İnsanlık Suçu ” ile sergiledi. 2019 senesinde ”Afili Aşk ” oyunculuk alanında ben de varım diyen sevgili Serkay, 2020 yılında ” Bay Yanlış ” dizisinde oyunculuğu ile sevenlerin gönlüne bir kez daha taht kurdu. Yıl 2021 gösterdiğinde sevgili Serkay, ” Masumiyet ” dizsi için bir kez daha kamere önüne geçti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?