Tudors’un Yeni Reklam Yüzü Can Yaman Oldu

Can Gibi Ol Tudors

” Değişimin Kendisi Ol ! Tudors İle Görünür Ol ! ”

Tudors yeni sezon koleksiyonu tanıtmak için son dönemlerde yıldızı oldukça parlayana ekranların aranan yüzleri arasında yer alan sevgili Can Yaman ile reklam anlaşması yaptı.

Hem ülkemizde hem de dünya çapında en güvenilir, en yenilikçi gömlek markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdüren Tudors , yeni sezon koleksiyon tanıtımı için sevgili Can Yaman ile 2 yıllığına reklam anlaşması yaptı.

”Değişimin Kendisi Ol, Tudors İle Görünür Ol ” sloganı ile reklam tanımında Tudors, Can Yaman’ın günlük yaşamda farklı mekanlarda yaşadıklarına tanıklık ediyor.

Can Yaman Tudors’un Yeni Reklam Yüzü

can yaman yeni reklamı 2020

Tudors ile yeni bir işbirliği içerisinde bulunan sevgili Can Yaman ” TUDORS bilinirliğini her geçen gün daha da işte taşıyan bir marka. Bu projenin içinde olmaktan büyük bir keyif alıyorum” diye belirti.

tudors can yaman gibi

Tudors Ceo’su Yaşar Apaydın yeni reklam kampanyası için Can Yaman’ı tercih etmelerini şu sözler ile açıkladı. ” Hem Türkiye’nin önemli yıldızlarından hem de dünyada hemen hemen her ülkede tanınmış isimlerden biri olan Can Yaman’ın bu iş için doğru kişi olduğuna karar verdik. Uluslar arası hedeflerimizde böylesi büyük bir yıldız ile yaptığımız iş birliğinin büyük katkısı olduğuna inanıyoruz. Hem Can Yaman’a , hem de Tudors’a hayırlı olsun. ” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?