Weltew Home Cassano Çeyiz Seti (İlhanlar Home )

İlhanlar Home Çeyiz Seti

Ustalığın zarafet ile buluştuğu yaşam alanızın çizgisine elegan bir yorum katacak Weltew Home mobilyanın ürünleri İlhanlar Home‘da sizleri bekliyor !

Bugünlerde yeni bir yuva kurmanın tatlı telaşı içinde olan sevgili çiftlerimizin hem bu tatlı telaşlarına ortak olmak, hem de yeni kuracak yuvada bizimde bir katkımız bulunsun diye güzel bir çeyiz seti hazırlayalım, istedik.

Evlilik hazırlığı içinde olan sevgili çiftler ! Yeni kuracağınız yuvada tarzınızı ve zevkinizi en ince şekilde evinize yansıtmak için yeni sezon düğün paketlerini incelemeye başladıysanız ve henüz hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden mobilyaları bulamadığınızı düşünüyorsanız, sizleri İlhanlar Home davet edip, kısa bir süre önce ürün gamına yeni eklemiş olduğu düğün paketlerini göz atmanızı öneririz. Hazır buraya kadar gelmişken birlikte inceleyelim.

Cassano Çeyiz Seti İlhanlar Home

Cassano Çeyiz Paketi, yatak odası ve yemek odası takımından oluşturmaktadır. Cassano çeyiz paketi içerisinde yer yatak odası takımı şu ünitelerden oluşmaktadır ;

weltew yatak odası takımları kampanya

? 1 adet bazalı yatak

? 2 adet komodin

? 1 adet tuvalet masası

? 6 kapaklı gardırop

Yemek odası takımı ise şu ünitelerden oluşmaktadır ;

weltew home indirimli yemek odaları

? 1 adet açılır kapanır yemek masası

? 6 adet sandalye

? 1 adet konsol

? 1 adet ayna

Sevgili çiftlerimiz bu çeyiz paketi ve diğer mobilya ürünleri yakından görüp incelemek için sizleri İlhanlar Home’da bir kahve içmeye bekleriz.

?Mutlu Evlerin Sırrı İlhanlar Home ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?