Yılın Son Beko Çeyiz Paketi ( İlhanlar Home )

İlhanlar Home Beko Çeyiz Paketi

Mutlu Evlerin Sırrı İlhanlar Home ‘dan kaçırılmayacak Çeyiz Paketi

Evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftlerimiz bu tatlı ve bir o kadar telaşlı koşuşturmanıza İlhanlar Home olarak eşlik etmek isteriz. Hayatınızın en tatlı telaşınız da bir taraftan mobilya alışverişi, bir yandan ev tekstil ürünleri arasından seçim yapmak bir taraftan da beyaz eşya markaları arasından tercih yapmak gerekiyor. Tabi bu seçimleri yaparken de bütçeyi iyi kullanmak gerek.

İşte tam bu noktada güler yüzlü satış danışmanları ile her ihtiyacınızı oldukça makul fiyatlar ile alabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz İlhanlar Home olarak evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftlerimizin aynı zamanda bugünlerde beyaz eşyalarını yenilemeyi düşünenler için sizin yanınızdayız.

Beko Çeyiz Paketi

beko çeyiz paketi 2019 ilhanlar home

Hemen yeni evinizde büyük bir zevk ile kullanacağınız Beko çeyiz paketinin içerisinde neler bulunduğunu sizler ile paylaşalım.

? Mutfakların olmazsa olmazları buzdolapları. Bu paketin içerisinde 1 adet Beko 465 litre A++ Noforst buzdolabı bulunmaktadır.

? Çamaşır makinesiz bir ev düşünülemez dedik ve paketin içerisine 1 adet Beko 7 kg 1000 devir A+++ çamaşır makinesini içerisine dahil ettik.

? Birbirinden lezzetli yemekleri pişirmenize , birbirinden farklı tatlara sahip pastaları tatlıları yapmanıza eşlik edecek 1 adet Beko elektrikli turbo fırınlı ocakta paketin içerisinde yer almakta.

? Siz sevgili eşinizle, dostlarınızla ve arkadaşlarınızla evde vereceğiniz yemek davetlerin tadını çıkartın, çıkan bulaşıkları kendinize hiç dert etmeyin. Çıkan bulaşıkları yıkama işini biz sizler için Beko 3 programlı A+ bulaşık makinesine devrettik.

? Yeni eviniz keyfini doyasıya çıkarmanıza eşlik edecek olan bu paketin hediyesi ise Beko çay makinesi .

Sevgili evlenecek olan çiftler bu paketi ve diğer paket ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir. Ya da sizleri en kısa zamanda İlhanlar Home mağazasında görmek isteriz.

Pazar günleri saat 10:00 ile 17:00 arasında açığız, sizleri de bekleriz.

Mutlu Evlerin Sırrı İlhanlar Home

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?