2021 Gelinlik Trendi ”Bohem ”

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Temmuz ayının yaklaşması ile birlikte düğün sezonu da start vermeye başladı. Düğün hazırlığı içerisinde olan sevgili gelin adayları gelinlik seçimi telası sardı.

Öncelikle evlenecek olan çiftlerimize mutluluklar dileriz. Gelin adaylarımızın heyecanına ortak olmak, aynı zamanda gelinlik seçimi konusunda yardımcı olmak adına 2021 yaz gelinlik modellerini paylaşmak istedik.

2019 Gelinlik Modası

bohem gelinlik 2019

Bu sezonun yaz gelinlik modellerini incelediğimizde, gelinliklerde ”bohem ” akımının izlerini taşıyan modellerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Bohem gelinlik modellerinin ön plana çıkmasının nedenleri arasında şunları söyleyebiliriz.

Şimdiki gelin adayları, daha çok konforuna düşkün, kendi içinde, kendi rahatlığını ve kendine özgü estetiğini yeni bir akımın içine yansıtarak, kendi trendlerini belirliyorlar. Bu trendin yansıması da bohem gelinliklerinde görmekteyiz.

Kumsal Düğünü İsteyenler Gelinlikte Tercihini Bohem Gelinlikten Yana Yapıyorlar

2019 gelinlik modelleri bohem

Biliyorsunuz yaz düğünlerinde sahil düğünü konsepti biraz daha ön plana çıkıyor. Düğünü bu konseptte yapmak isteyenlerde gelinliklerini bu yönde seçiyor. Kumsal veya sahil düğünü yapmak isteyenler , genelde saç modeli olarak, saçlarını açık bırakıp, aksesuar olarak çiçek takmayı tercih ediyorlar. Mümkünse yalınayak olmak istiyorlar. Gelin seçiminde ise biraz transparan ve konforlu gelinlikten yana yapıyorlar.

2021 Gelinlik Renkleri

Beyaz rengin bir üst tonu olarak tabir edilen inci tonları ile kırılarak ilerleyen ton skalası tercih edilmekte. Tabi bunun yanı sıra beyaz renkte kendini oldukça hissettiriyor.

Gelinliklere Hakim Olan Desenler

2019 yaz gelinlik trendleri

Bohem’in etkisiyle gelinlik modellerinde daha çok çiçek desenleri ve çiçek formları çok moda. Bu desenlerin yanı sıra geometrik desenlerde yer almakta. Bu arada motif ve desenlerin yanı sıra transparanlıkta ön planda.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?