2021 Sonbahar 2022 Kış Modasından 6 Trend

Yeni sezon sonbahar kış modasından ilk benim haberim olsun, diyenler burada mı ? 😉 O zaman, doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. 🙂 Birazdan 2021 – 22 Sonbahar – Kış Modasını sizlerin beğeninize sunacağız.

Lila renginden, yeşilin farklı tonlarına, deriden payetlere kadar oldukça farklı tasarımlar bizleri bekliyor. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan trend olacak 6 parçayı sizler ile paylaşmaya başlıyoruz.

2021- 2022 Sonbahar / Kış Moda Trendi

Trikolar Geri Dönüyor, Duydunuz mu ?

Bir zamanlar modayı etkisi altına alan triko, uzun bir sessizlikten sonra, yeni modayı etkisi altına almaya hazırlanıyor. Rahat görünümü altında seksi bir duruş yatan trikolar, bu sezonun trendleri arasında şimdiden girmeyi başardı. Sizlerde stiliniz ile farklı bir tarz oluşturmak istersiniz, şöyle bir kombin oluşturabilirsiniz. Esnek ve kullanımı son derece rahat olan triko kumaşı, dilerseniz deri ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Modada 60’lılar Rüzgarı

2021 2022 sonbahar kış trend rehberi

Bu sezonun en göz alıcı parçaları arasında 60’ların esintisini yansıtan silüetler, yeni versiyonu ile podyumlarda boy gösteriyor. Hem monokrom bir çizgiye, hem de rafine çizgisiyle kesin bir duruşa sahip olan bu parçalar oldukça da seksi bir görünüme sahip.

Modada Patchwork Etkisi

Farklı desen ve çizgileri sevenler gözlerini hemen geometrik şekillerin hakim olduğu patchwork parçalara çeviriyor. Stil alanınızda farklınızı konuşturmak istiyorsanız patchwork modası tam sizlik diyebiliriz. Geometrik çizgilerin hakim olduğu birbirinden farklı aynı zamanda birbirleriyle ahenk içinde olan kumaş ve deriler bir araya gelmiş. Göz estetiğine hitap eden bu birleşim stilinizin en belirgin özelliği olacaktır.

Sonbahar ve Kışın Vazgeçilmezi Deri

zara yeni sezon deri giyim
ZARA

Sonbahar – kış sezonun vazgeçilmez unsurları arasında deriler her zamanki gibi göz kamaştırıyor. Deri giyim bu sezon karşımıza biraz 70’lilerin esintileri ile, biraz da sportif çizgi ile karşımıza çıkıyor.

Marsta Yaşam mı ?

Modaya farklı bir soluk ! Biraz kozmonot, biraz uzaylı, biraz da astronot esintileri ile moda da Mars etkisi yaşanmakta. Alışılagelmiş moda, kendini bir tık aşarak dünya üzerinden etkisini azaltıp, çok uzaklara uzaya doğru bir yolculuğa çıkmış üzere. Özellikle önümüzdeki yıllarda bu etkiyi daha çok göreceğiz.

Özel Günler İçin Payetler

beymen payetli elbise
BEYMEN

Özel gecelerde ve partilerde, zarafetinizi ve ışıltınızı yansıtacak olan payet işlemleri kıyafetlere dolabınızda yer açmayı unutmayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?