2021 Yılının Saç Trendleri Nelerdir ?

En Trend Kısa Saç Modelleri 2021

Şimdiden önümüzdeki yılın saç modelleri merak konusu olmaya başladı. Bizde siz sevgili kadın takipçilerimiz için hemen 2021’in saç trendlerini araştırdık. Hemen küçük bir tüyo verelim. Yeni yılda kısa saçlar trend olacak, bizden söylemesi. 😉

İşte 2021 Saç Trendleri

Modern Kısa Saçlar

İlk saç modelimiz, birçok ünlü, influencer ve tanınmış birçok kişi tarafından sevilen çok zarif bir görünüme sahip modern kısa saç kesimleri. Modern kısa saç kesiminde belirgin hatlar ön planda. En büyük avantajı herhangi bir işlem yapmadan rahatlıkla kullanabilir olması.

saç kesim modelleri kısa

Cesur makyajlar yapmayı seviyor ve kısa saçlardan oynamaktan korkmuyorsanız bu saç modelini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Çarpıcı Katlı Kesim

Son dönemlerde en çarpıcı kesimlerden biri çarpıcı katlı kesimdir. 2021 yılında en iddialı saç kesimleri arasında yer alan bu kesim ile ilgili birçok farklı model göreceğiz. Saçınızın kalitesi ne olursa olsun, hacim ve doku verebilmek ve saçlarınızın doğası gereği kalın ve ağır ise, bunu hafifletmek için daha yönetilebilir, hale getirebilirsiniz.

Çene Hizasında Bob Kesimler

saç kesim modelleri 2021

2021 saç trendlerine bakmaya devam ettiğimizde en çekici saç kesimlerden biri olarak karşımıza çene hizasında bob kesim çıkıyor. Birçok ünlü tarafından hayranlık uyandıran en çarpıcı ve çabasız şıklık uyandıran bu saç stili ; Emilia Clarke , Margot Robbie, gibi aktrislerin yanı sıra Irina Shayk, Hailey Bieber ve Kaia Gerber gibi süper modellerin tercih ettiği bir saç stili.

Orta Uzunlukta Salaş Küt Kesim

salaş küt kesim saç modelleri

Dünyanın her yerinde biz kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç trendleri arasında yer alan en yaygın orta uzunlukta saç kesimi olan modern dağınık küt kesim, yeni sezonda trend olmaya devam ediyor. Çok yoğun birisi iseniz, saç şekillendirmeye fazla zaman ayıramıyorsanız bu saç kesim stili tam size göre !

Omuz Uzunluğunda Dağınık Saçlar

Saç trendlerini yakından takip edenler bilirler, son birkaç yıldır orta uzunluktaki saç kesimi gün geçtikçe kendini daha da geliştirdiğini görmekteyiz. Bu saç kesiminin popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri herkese hitap eden şahane omuz uzunluğunda dalgalara sahip olmaktır. Şaşırtıcı ve etkileyici bir saç kesimi arıyorsanız, bu saç kesim stilini mutlaka denemelisiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?