2022 Saç Kesim Modellerini Biliyor musunuz ?

Bu sezonun yeni saç kesim trendlerini açıklıyoruz ! 2022 saç kesim modelleri arasında bu yıl bob kesimler oldukça trend. 😉 Detaylı bilgiler için okumaya devam et 😉

Canlar, konun girişinde de belirtiğimiz gibi bu sezon bob kesim tarzları oldukça trend. Düz saçtan, kıvırıcık saça, kısa saçtan uzun saça kadar her saç tipine hitap eden bob saç kesim modellerini sizler için bu konumuzda bir araya getirdik.

Favori Bob Saç Kesim Modelleri

Daha havalı, daha hacimli saçlara sahip olmak için saç kesim modelinizi değiştirmenin tam zamanı ! Birazdan sizlerin beğenisine sunacağımız saç kesimleri arasında size yakışana karar verip, soluğu kuaförünüzde alabilirsiniz. 🙂 Hazırsanız, başlıyoruz.

Mullet Bob Saç Kesimi

bayanlar için bob kesim saç

Geçtiğimiz sezon görmeye alışkın olduğumuz Mullet saç kesimi, bu sezon bob kesim ile birleşiyor. Saçlarınızda farklı bir imaj oluşturmak isterseniz, mullet bob kesimi tercih edebilirsiniz.

Asimetrik Bob Oldukça Favori

havalı bob saç kesimi 2022

Bob kesime karar verdiğimizde genelde saçımızın boyu ya omuz üstünde oluyor, ya da çene hizasında bırakıyoruz. Alışılagelmiş bu modellerin biraz dışına çıkmaya hazır mısınız ? Mesela gözlerinizin ve elmacık kemiklerinizi bir tık daha ön plana çıkartabilirsiniz. Yapmanız gereken saçınızın ön kısmını kısa, arka kısmını da uzun bırakmak olacaktır.

Dalgalı Saçlılar Burada mı ?

bu senenin modası kısa saç modelleri kadın

Düz saçlılara kıyasla, dalgalı saçlılara şekillendirmek bir tık daha fazla zaman istiyor. Peki , size fazla zaman harcamadan saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebileceğinizi söylesek. 😉 Nasıl mı ? Katsız ve düz bir küt kesim yaparak saçınızı daha çabuk şekillendirebilirsiniz.

Bu Yılın En Favori Modeli ” Rachel Modeli ”

Efsane dizi ” Friends ” bilmeyen yoktur, sanırım. Bu dizide akıllarda kalan Rachel Modeli, bu yılın favori modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekecek Diğer Bir Konu : Yaz İçin ” Kısa Saç ” Trendleri Nelerdir ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?