2022 Sezonun Güneş Gözlüklerini Keşfetmeye Hazır mısınız ?

Sonunda güneş, sıcak yüzünü göstermeye başlıyor. Tam tatil havası moduna girmek üzereyiz. Tabi, tatile çıkmadan önce küçük, alışveriş yapmak gerekir. 😉 Tabi ki, alış verişe ilk olarak sezonun güneş gözlüğü modellerine bakarak başlıyoruz.

Sevgili gençler ! Hep kendimiz için hem de sizler için dünyaca ünlü markaların bu sezon için tasarlamış oldukları güneş gözlük koleksiyonlarına göz attık. Farklı markaların koleksiyonu içerisinde yer alan bazı güneş gözlüklerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bakalım, aralarında beğendiğiniz, model yada modeller var mı ?

Yeni Sezon Güneş Gözlük Trendleri

Eşsiz Tasarımıyla Göz Kamaştırıyor – Persol

persol güneş gözlüğü modelleri
Persol

Zamansız zarafetin eşsiz, yansıması Persol ! Persol güneş gözlüklerini daha önce kullananlar ya da markanın tasarımlarını yanından inceleyenler bilirler, bu marka güneş gözlüklerini bir sanat eseri haline getirmektedir. Her zaman için el yapımı İtalyan çizgisini korumaktadır.

Sezonun En Göze Çarpan Koleksiyonu – Dolce & Gabbana

dolce gabbana yeni güneş gözlüğü koleksiyonu
Dolce Gabbana

David Gandy ve Jennifer Lopez tercihleri arasında yer alan Dolce Gabbana markası, sizlerin de tahmin ettiği üzere bu sezonun en göze çarpan modeller arasında yer alıyor. Markanın şöyle bir yeni koleksiyonuna göz alıcı bir göz ile baktığımızda fütüristtik ve dinamik bir dokunuş kazandırdıklarını görmekteyiz.

Büyük Boy Tasarımlardan Hoşlananlar İçin – Prada

güneş gözlüğü prada
Prada

Son olarak bir de Prada’nın tasarımlarını inceleyelim. Marka bu sezon büyük boy tasarımlara yer verdiğini görmekteyiz. Özellikle Prada Symbole koleksiyonu yakından incelediğiniz zaman göreceksiniz, büyük boy tasarımların, cesur hacimler ile birleşmekte.

Sizin güneş gözlüğünde tercihiniz hangisi ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?