2022 Yaz Sezonunun En Trend 4 Rengi

İşte 2022 yaz sezonunun en trend 5 rengi ! Katılacağınız davetlerde bulunacağınız ortama hitap edecek renklerin neler olduğunu merak ediyor musunuz ? O zaman gelin, birlikte bu renklere bir göz atalım.

Uzun bir aradan sonra sevdiklerimizle birlikte bir arada olup, yazın tadını doyasıya çıkaracağımız günler nihayet geldi. Kahkahaların havada uçuştu, meltem rüzgarlarının usulca tenimizi okşadığı, tüm sevdiklerimizle birlikte bir masa etrafında toplandığımızda akıllarda tek bir soru ! Acaba bu güzel ortamda hangi rengi yada renk kombinlerini tercih etmeliyiz ? Birazdan bu sorunuza cevap vereceğiz.

Yazın Favori Rengi Dut

yaz renkleri 2022 dut rengi kombinleri

Bu yazın en heyecanlı renkleri arasında dut rengi ilk sıralarda yer almakta. Hem sizin enerjinizi yükseltecek hem de çevrenize pozitif bir enerji katacak olan dut rengine mutlaka bir şans verin, deriz. Bu rengi tek olarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz farklı renklerle de kombin edebilirsiniz. Dut rengi ile ahenk içinde olan renkler sarı – turuncu- kırmızı – turkuaz

Sıcaklığınızı Yansıtan Renk Gökyüzü Mavisi

gökyüzü mavisi etek kombinleri

Baharın berrak havasından ilham alan gökyüzü mavisiyle sıcaklığınızı etrafa yaymaya hazır mısınız ? Bugün işe giderken ne giysem acaba, ya da arkadaşlarla dışarıda kahve içmeye gidecem, acaba ne giysem diye düşünmeye son ! Gökyüzü mavisi bir gömlek ve mini etekle işe yada arkadaşlarınızla buluşmaya gidebilirsiniz.

İhtişamlı Bir Görünüm İçin Turuncu

turuncu renk kombinleri

Henüz aradığınız yaz rengini bulamadığınızı düşünüyorsanız, henüz turuncunun ihtişamıyla karşılaşmamış olabilirsiniz. Yaz mevsimi için iddialı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, turuncu bir gömlek yada bluz mutlaka kıyafetlerinizin arasında yer alsın. Turuncu rengi hangi renk yada renkler ile kombin edebilirim, diyenler içinde şu renkleri önerebiliriz. Açık mor – beyaz – kırmızının bazı tonları ile kombinleyebilirsiniz.

Sade ve Şık Bir Görünüm İçin Beyaz

2022 yazın favori renkleri beyaz

Yaz aylarının vazgeçilmez rengi beyaz ! Sade, şık ve asil. Beyaz rengini ister tek kullanım sadeliğinizi gözler önüne serebilirsiniz. İsterseniz de zıt rengiyle yada ahenk içinde olduğu renklerden biri ile kombinleyerek, ışığınızla etrafınızı aydınlatırsınız.

2022 yaz sezonun en trend renkler bunlar. Sizin, bu yaz trend renginiz hangisi ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?