Avcılar’da Dekorasyonun Yeni Adresi ”Jolie Deco ”

Jolie Deco

Ünlü sanatçı Berdan Mardini‘nin eşi sevgili Fatoş Mardini‘i dekorasyon işine girdi. Şimdilerde ev stillerinde küçük dokunuşlar yapıp, evinin ambiyansını değiştirmek isteyenler soluğu Jolie Deco ‘da alıyor.

Belki birçoğunuz için ” Jolie Deco ” ismi yabancı geliyor olabilir, ama ”Nehir Home ” dersek, özellikle İstanbul Avcılar’da oturanlar burayı iyi hatırlayacaklardır. Evet, kısa bir süre öncesine kadar dekorasyon alanında Nehir Home olarak hizmet veren bura, yakın bir zaman diliminde isimi Jolie Deco olarak değiştirdi. Şuan için burayı biraz öncede bahsettiğimiz gibi sevgili Berdan Mardini’nin biricik eşi Fatoş Mardini ve ortağı Aytekin Bey işletmekte.

Dekorasyonda Yeni Trend

Bugünlerde evlilik hazırlığı içinde olan sevgili çiftler veya yaşam alanlarına yeni bir soluk getirmek isteyenler, zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak değerli parçaları burada bulabilirsiniz. Hemen zevkinize hitap edebilecek, tarzınızı yuvanıza yansıtacak, dekorasyon çizginizle görenleri hayran bırakacak birkaç parçayı sizler ile paylaşalım.

Berjerlere Yeni Bir Soluk

2019 berjer modelleri jolie decoEvde kendinize özel bir alan oluşturmayı düşünüyorsanız, bu alanı oluşturmanıza yardımcı olacak, sizlere konforu ve rahatı sunacak olan bu berjerleri düşünebilirsiniz.

Duvar Dekorasyonuna Estetik Katacak Aynalar

dekoratif aynalar jolie decoDuvar dekorasyonun vazgeçilemez aksesuarları aynalar. Bir taraftan mekana derinlik hissi verirken, bir taraftan duvarlara canlılık katarlar.

Yeni Nesil Dresuarlar

lüks dresuar modelleri jolie decoAntrenizi zengin gösterecek bir dresuara mı ihtiyacınız var ? Bizce bu geometrik kesim ayaklı metal dresuar tam sizin antreye hitap ediyor, ne dersiniz ? 😉

Yeni Nesil Aksesuarlar

yeni trend salon aksesuarlar jolie decoBizce bir evin dizaynı en iyi gösteren parçalardan biri aksesuarlardır. Evinizin dizaynı tamamlayacak olan aksesuarları burada bulabilirsiniz.

Kahve Tutkunları İçin

yeni moda fincan takımları jolie decoBizim gibi sizlerde kahve tutkunu iseniz, kahvenin kıvamı kadar, sunumu da önemlidir. Kahve keyfinize, farklı bir sunum katmak isterseniz, değişik fincan takımlarına bir göz atın, deriz.

Daha fazla ürünü görmek için, dilerseniz Jolie Deco’nun sayfasını ( @jolie__deco ) ziyaret edebilirsiniz. Belki yerinde görmek isterseniz diye de şuraya adresini bırakıyoruz.
Jolie Deco AdresYeşilkent Mahallesi Bahçeşehir Yanyol No : 32 Göl Panorama , Avcılar, İstanbul

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?