Beko’dan 29 Ekim’e Özel Bayram Fırsatı ( İlhanlar Home )

Beko İlhanlar Home ' dan Alınır

Şimdi beyaz eşyanızın yenilemenin tam zamanı !

Beyaz eşyasını yenilemeyi düşünenler ve çeyiz hazırlığı içerisinde olan nişanlı genç çiftler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel bu büyük fırsatı kaçırmayın. Ayrıntılı bilgi için konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir dünya markası olan Beko , 29 Ekim’e özel kaçırılmayacak bir bayram fırsatı sunuyor. Bu güzel haberi siz sevgili takipçilerimizle paylaşmak adına hemen soluğu İlhanlar Home ‘ da aldık. Kısa bir süreliğine geçerli olacak olan bu bayram fırsatın detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

Beko’dan 29 Ekim’e özel bayram fırsatı , 25 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu fırsatın içinde hangi ürünler var diye merak edenler için hemen birkaç tane ürünü sizlerle paylaşalım.

Beko Klima

ilhanlar home beko klima fiyatları

Yazın serinleten, kışın ısıtan Beko klimalar. Her yaşam alanında ve her hava kalitesini artıran klimalar, şimdi kaçırılmayacak fiyatlarla sizleri İlhanlar Home bekliyor. Kısa bir süreliğine 7.500 Btu Beko klima fiyatı ; 2.199 TL. 9.000 Btu Beko klima fiyatı ; 2.599 TL .

Beko Bulaşık Makinesi

beko 3 programlı bulaşık makinesi fiyatları ilhanlar home

Mutfakların göz bebeği bulaşık makinesi. Yakın bir zaman diliminde mutfağınızı yeni bir göz bebeği kazandırmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. 3 programı Beko bulaşık makinesi fiyatı şuan için 1.549 TL.

Beko Buzdolabı

2019 beko buzdolabı fiyatları ilhanlar home

Buzdolabımın kapağını açar açmaz aradığım yiyecek ve içeceği anında bulmalıyım, diyenler bir kez daha tercihiniz sebze, meyve, yiyecek ve içecekleri rahatlıkla yerleştirilebilecekleri, geniş iç hacmine sahip aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan Beko buzdolabından yana yapıyorlar. Bugünlerde sizde buzdolabınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, sizde tercihinizi Beko’dan yana yapabilirsiniz. Bayrama özel fırsat ürünleri arasında yer alan A++ 480 litre Beko buzdolabı fiyatı , 3.150 TL.

Sevgili takipçilerimiz hem ürünler hakkında detaylı bilgi almak, hem de fiyat ve ödemeler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için BURADAN bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?