Beko’dan Babalar Gününe Özel İndirim Fırsatı !

Beko'dan Babalar Gününe Özel İndirim Fırsatı ! 16 -21 Haziran Tarihleri Arasında Geçerlidir.

Beko’dan Babalar Güne Özel İndirim Fırsatı ! 16 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olan Babalar Günü Kampanyasından yararlanmak için elinizi çabuk tutun, deriz. 😉

Babalar Gününe sayılı günler kala, birbirinden farklı babalar günü kampanyası ardı ardına gelmeye devam ediyor. Hayatınızın en anlamlı ve değerli kişilerden biri olan babanız için henüz ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, Beko Babalar Günü kampanyasına göz atabilirsiniz. Bilgisayardan tablete, televizyondan oyun konsoluna, cep telefonundan akıllı saate kadar birçok ürün kampanya dahilde. Hemen birkaç ürüne birlikte göz atalım.

Beko Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Müzik Tutkunları İçin

kulaklık fiyatları beko

Spor yaparken, işe giderken , yada telefon görüşmelerini sağlıklı bir şekilde yapmalarına yardımcı olacak bir kulaklık almaya ne dersiniz ? Celly B.Kulaklık Mini Earbuds Kulaklık fiyatı şuan için oldukça cazip bir fiyatta 129 TL.

Kahve Tutkunu Babalar İçin

beko türk kahve makinesi indirimli

Kahve tutkunu babalar için en güzel hediyelerden biri tam kıvamında bol köpüklü bir Türk kahvesi yapabilecek kahve makinesidir. İster evde, ister iş yerinde rahatlıkla kullanabileceği Beko Mini Telve Keyf Türk Kahvesi Makinesi ile babanızı mutlu edebilirsiniz. Şuan için fiyatı 539 TL’den kısa bir süreliğine 399 TL ‘ye indirilmiştir.

Teknoloji Tutkunu Babalar İçin

lenovo indirimli laptop

İşlerini rahatlıkla evden yürütmesine yardımcı olacak dizüstü bilgisayara mı ihtiyacı var ? O zaman gözlerinizi LENOVO S145-15IIL I3 4/128G 81W800J8TX Laptop‘u düşünebilirsiniz. İnter Core İ3 işlemci, 4 Gb ram kapasitesine sahip bu laptop’un fiyatı kısa bir süreliğine 3.399 TL.

Kampanya dahilinde diğer ürünleri görmek ve güncel fiyatları öğrenmek için size en yakın Beko satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?