Evde Kilo Verdiren 3 Kolay Yöntemle Zayıflama

Sağlıklı Bir Şekilde Evde Nasıl Kilo Verebilirsiniz ?

Pandemi döneminde almış olduğunuz kilolar sizi gün geçtikçe daha da rahatsız etmeye mi başladı. Her sabah tartıldığınızda ya da aynanın karşısına geçip kendinize baktığınızda acaba ” evde nasıl kilo veririm ” diye düşünüyorsanız size bu konuda yardımcı olacak basit 3 yöntem sunmak istiyoruz.

Bir taraftan evde kilo vermenize yardımcı olacak basit yöntemler ile bir taraftan da metabolizmanızı hızlandıracak doğal tarifler ile birlikte evde kolaylık kilo verebilirsiniz. Hazırsanız, yöntemleri sıralamaya başlıyoruz.

evde nasıl kilo verilir

Fazla Kilolarınızı Küçük Parçalara Bölerek İşe Başlayın

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin ilk altın kuralı , vermeyi düşündüğünüz kiloları bir anda değil, parça parça vermeye çalışın ! Diyelim ki, 20 kilo bir fazlalığınız var. Bu kilonuzu ayda 4 kilo verecek şekilde parçalayın. Yani hedefiniz ayda 4 kilo vermek olsun. 5 ayın sonunda sağlıklı bir şekilde bu 20 kiloyu verdiğinizi göreceksiniz.

Zihninizde Zayıflamayı Kodlayın ve Kolaylaştırın

Vermeyi düşüdüğünüz kiloyu küçük parçalar haline böldünüz, şimdi sırada zihninizi bu yönde kodlayarak çok kolay bir şekilde verebileceğinize inandırmakta. Şimdi hedefimiz 20 kiloyu ayda 4’er kilo vererek 5 ayda zayıflama işlemini gerçekleştirmekti. Olayı biraz daha zihnimizde netleştirmek adına 1 ayda vereceğimiz 4 kiloyu hafta 1 kilo vereceğim şeklinde kodlarsanız, 1 ayın sonunda 4 kilo, 5 ayın sonunda ise 20 kilo verdiğinizi göreceksiniz.

En Etkili Zayıflama İksiri

Hem sağlığımız için hem de evde sağlıklı bir şekilde kilo vermek için en güçlü zayıflama iksirini kullanın. Bu iksir ne mi ? Evet bir çoğunuzun tahmin ettiği gibi sudan bahsediyoruz. En etkili kilo verme yöntemlerinden biri olan suyu günde 12 bardak tüketmeye özen gösterin. Su hem vücudunuzda oluşan ödemi atmaya yardımcı olur, hem de içindeki oksijen yağları yakmaya yardımcı olacaktır. Su aşırı derecede iştah kapatmaya yardımcı olmakta, aynı zamanda yorgunluğu ve baş ağrısını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?