Berat Geceniz Mübarek Olsun

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun . Yaşam Trend

Yaşam Trend Ekibi olarak hayırlı kandiller dileriz ? Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

Şaban ayının 15.gecesi yani bu gece Berat Gecesine idrak ediyoruz. Yüce Rabbimizin engin rahmetiyle marifetiyle kapıların ardına kadar açıldığı özel gecelerden biri olan Berat Kandilinde ettiğiniz tüm duaların hayırlısıyla kabul olmasını günahlarınızın da af olması dileğiyle Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Sevgili Peygamberimiz bu geceyi iyi bir şekilde değerlendirmek için şunları yapmamızı tavsiye ediyor. Gündüzünde oruç tutup, gecesinde bol bol ibadet etmeliyiz. Bu gece güneşin batışından fecre kadar dünya semasına tecelli eder ve ” Tövbe eden yok mu, tövbesini kabul edeyim ! Rızık isteyen yok mu rızık vereyim ! Şifa isteyen yok mu, şifa vereyim ! Başka istediği olan yok mu, ona da istediğini vereyim der ! ” buyurmuştur.

Gelin bu geceyi en iyi şekilde değerlendirip, önce günahlarımızın affını dileyelim. Hem ülkemizi hem de tüm dünyanın sağlığını tehdit eden COVİD – 19 virüsünden biran önce kurtulmak için dua edelim. İçinizden geçirdiğiniz tüm dualarında hayırlısıyla kabul olması dileğiyle. Hayırlı Kandiller…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?