Bu Yılın Öne Çıkan Saç Trendleri Nelerdir ?

2019'da Öne Çıkacak Olan Saç Trendleri

Yepyeni bir yıl, yeni bir stil, yeni trend saç modelleri ve renkleri , sizin saç stiliniz hangisi ?

Hayata yeni bir başlangıç yapmaya karar verdiniz ve ilk iş olarak da saç modelinize belki küçük bir dokunuş, belki de büyük bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz ? İster saç boyunda değişiklik yapmaya karar verin, isterseniz saç renginiz de oynama yapmayı düşünün, ama önce 2019 saç trendlerine göz atmadan kararınızı vermeyin. 😉

Moda kadar güzellik trendlerine de gün geçtikçe ilgi artıyor. Özellikle söz konusu saçlar olunca kadınların demedikleri yöntem yoktur diyebiliriz. Bizde bu noktadan yola çıkarak bu sezonun en çok tercih edilecek olan saç modeli, rengi, hangi aksesuarların ön planda olduğunu öğrenmek adına gözlerimizi Garage Hair Repair Studio Zinciri ve Garage Organics markalarının kurucusu Ahmet Çoban‘a çevirdik.

2019 Saç Kesim Modelleri

yeni sezon saç kesim modası

Midlength” olarak popüler olmaya başlayan orta boy saç kesimleri geçen yıllarda popüler olduğu gibi bu senede popülerliğini korumaya devam ediyor. Eğer saçınızın boyunda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız orta boyu tercih edebilirsiniz. Saç yüzünüzü çevreleyen ovalleştiren katlar vererek, saçınıza ekstradan hacim katabilirsiniz.

2019 saç modelleri ve renkleri

Yeni Trend Saç Renkleri

Kadınların vazgeçilmez saç rengi olan sarı, her zaman olduğu gibi zirvedeki yerini koruyor. Sarının yanı sıra bu sezon kadınlar kahve tonlarını daha çok tercih edeceğe benziyor. Özellikle tatlı kahve tonları arasında yer alan Toffee Brown  ve yanık çöl tonlarını anımsatan Desertred  renkleri ön planda .Yine iki tonlu saçların olduğu doğal  highlight’larla aydınlatılmış, Brushlight geçiş uygulamaları oldukça revaçta.

Saç Aksesuarları Popüler

yeni trend saç aksesuarları

Bu sene saç aksesuarlarında 90’lara  küçük bir dönüş olduğunu söyleyebiliriz. Topuz taraklar, taçlar ve metal tokalar en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?